ایسنا نوشت: رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر از برخوردهای حذفی و جابجایی اجباری برخی کارمندان و کارشناسان شهرداری گلایه کرد.

محمد حقانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در سیصد و پنجاه و چهارمین جلسه شورای شهر با بیان اینکه از ابتدای ماه رمضان برنامه‌ای در شبکه دو برای ارائه دستاوردهای شهرداری بر روی آنتن رفته که صرفا تبلیغاتی است ادامه داد: با اینکه هزینه هنگفتی پرداخت شده اما جذابیتی ندارد و آنقدر برنامه یکنواخت است که به دور از شان و شخصیت شهرداری تهران است.

وی گفت: برای تبلیغ پفک هم چنین برنامه‌ای نمی‌سازند، به برخورد حذفی با تعدادی از کارشناسان و کارمندان مستقل و قدیمی در شهرداری انتقاد کرد. مطمئن هستم که شهردار تهران از برخوردهای حذفی با تعدادی از کارشناسان قدیمی و مستقل در معاونت حمل و نقل اطلاعی ندارد چرا که در این معاونت نسبت به جابجایی اجباری کارشناسان اقدام شده و با کارمندانی که سابقه چند ده ساله دارند برخورد حذفی می‌شود و این اقدامات به دور از انصاف است.

وی همچنین در مورد احداث میدان میوه و تره بار در پارکینگ مجاور بیمارستان پارسیان انتقاد کرد و گفت: شهرداری اخیرا تصمیم گرفته که در این زمین میدان میوه و تره بار بسازد که این مسئله خود موجب جذب سفر شده و ترافیکش خیابان‌های اطراف را قفل می‌کند و از نظر بهداشتی نیز نمی‌توان در کنار بیمارستان، میدان میوه و تره بار ایجاد کرد.

۴۷۲۳۵

کد خبر 678500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ناشناس DE ۲۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
    0 0
    درمعاونت ترافیک واقدامات ناشایست دورازانصاف حتما شورای شهردوره پنجم ورود کند ....