ایسنا نوشت: فرمانده نیروی انتظامی گفت: رحمت و برکت الهی در کنار حفظ وحدت است و دشمنان تلاش می‌کنند بین شیعه و سنی تفرقه ایجاد کنند، اما باید تلاش کنیم که این وحدت را حفظ کنیم.

سردار حسین اشتری در مراسم افطاری که در جمع سران طوایف، ریش سفیدان و کارکنان مرزبانی و انتظامی سیستان و بلوچستان در گروهان مرزی هیرمند برگزار شد، گفت: بنده به سهم خود از همه مسئولان، ریش سفیدان و مردم استان که همکاری گسترده با مرزبانان و نیروی انتظامی استان دارند قدردانی می‌کنم.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: امروز امنیت استان سیستان و بلوچستان، بی‌نظیر و مثال زدنی است و در کشورهای اطراف ما چه در مرزهای شرقی و غربی، وقایع مختلفی رخ می‌دهد و اگر وقایع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای را رصد کنیم به این نتیجه می‌رسیم که جمهوری اسلامی ایران یک جزیره امن است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: این امنیت در سایه خون شهدا، رشادت‌های جانبازان، انسجام بین مردم با نیروهای مسلح، دستگاه قضائی و اطلاعاتی، ائمه جمعه و جماعات و تمام مسئولان است و در راس همه این دلایل، رهبری داعیانه و هدایت‌های فرمانده معظم کل قوا قرار دارد.

وی گفت: ما همیشه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی عنایت الهی به مردم را حس کرده‌ایم و لطف الهی همواره و در همه عرصه‌ها شامل مردم شریف جمهوری اسلامی ایران بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: دشمنان، معاندان، اشرار و گروه‌های تروریستی همواره دنبال این هستند که امنیت و آرامش مردم را برهم زنند و این اتفاق که در هفته‌های گذشته رخ داد دلیل بر اراده جدید تروریست‌ها نبوده، بلکه آنها سال‌های طولانی تلاش کردند که در امنیت خلل وارد کنند، اما موفق نبوده‌اند و جواب این ترقه بازی خود را با جواب دندان شکن موشکی گرفتند. هدف‌گیری دقیق موشکی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به مقر و پایگاه تروریست‌ها بیانگر قدرت و توان ایران است.

وی با اشاره به اینکه باید قدر این امنیت را بدانیم، گفت: مرزبانان واقعی حریم کشور، همین مردم شریف هستند که از مرزها پاسداری و مراقبت می‌کنند و تلاش همه همکاران ما بر حفظ امنیت و آرامش مردم است.

سردار اشتری اضافه کرد: امروز نیروی انتظامی با ظرفیت عالی، توان خوب و سرمایه بزرگ که اعتماد مردم است در حال انجام وظیفه است و لباس نیروی انتظامی لباس خدمت و سربازی امام زمان (عج) است و باید قدر آن را بدانیم.

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ما مشکلات شما همکاران را می‌دانیم و با جدیت تلاش می‌کنیم، بخشی از نیازهای معیشتی را برطرف و از طرف دیگر اشتغال‌زایی کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: هماهنگی خوبی در بین اعضای شورای تامین استان و شهرستان‌ها وجود دارد و همه باید بدانیم که ما برای خدمت آمده‌ایم و باید قدردان این همدلی بین مردم و مسئولان باشیم.

اشتری افزود: امروز دشمنان به دنبال تفرقه با موضوع مذهبی هستند، اما مردم شیعه و سنی در کنار هم زندگی و به یکدیگر خدمت می‌کنند و باید این وحدت بزرگ در تمام نقاط کشور و استان همچنان حفظ شود.

فرمانده ناجا در ادامه اظهار داشت: دشمنان همیشه دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان هستند و باید تلاش کنیم که این وحدت را حفظ کنیم، زیرا برکت و رحمت الهی در کنار حفظ وحدت است.

وی خاطر نشان کرد: امروز امنیت و آرامش استان سیستان و بلوچستان در حال پیشرفت است و آمارها بیانگر این است که جرایم و تهدیدات استان نسبت به گذشته کمتر شده است.

47234

کد خبر 679279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =