برنا نوشت: فرمانده انتظامی استان البرز از متلاشی شدن باند توزیع و فروش مواد مخدر معروف به باند "افعی مرداب" و دستگیری 12 نفر در این رابطه خبر داد.

کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان البرزدر تشریح این خبر گفت: در ادامه اجرای طرح های ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده، ماموران انتظامی در منطقه "خط چهارحصار" طی سه عملیات منسجم موفق به تخریب 210 باب شیره کش خانه و پاتوق مربوط به فروشندگان مواد مخدر شدند و 115 بنا که محل تجمع معتادان بود نیز پلمب شد.

وی افزود: همزمان با پاکسازی منطقه "خط چهار حصار" که زمانی محل تجمع فروشندگان مواد مخدر و معتادان متجاهربود، برخی از اعضای باندهای توزیع مواد مخدر دستگیر و تعدادی نیز متواری شدند ومعتادان کارتن خواب که دیگر منبعی برای تامین مواد خود نداشتند از این منطقه نقل مکان کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: به منظور عدم بازگشت منطقه پاکسازی شده "خط چهار حصار" به وضعیت اولیه، این محل به صورت مستمر تحت نظارت و کنترل پلیس بود تا اینکه ماموران طی پایش دقیق اطلاعاتیِ، از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر معروف به باند "افعی مرداب" در این مکان مطلع شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: اعضای باند مذکوربا جانمایی دره ای به نام دره "قمار بازها" این مکان را به محلی برای فروش مواد مخدر تبدیل کرده بودند.

سردار کامرانی صالح گفت: با توجه به اهمیت موضوع ؛ رصد فعالیت اعضای باند در دستور کار قرار گرفت و پس از چندین شبانه روز اقدام اطلاعاتی، 10 معتاد متجاهر و کارتن خواب جمع آوری و چهار نفر از اعضای باند توزیع و فروش مواد مخدر"افعی مرداب" دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان البرزعنوان کرد: با هماهنگی مقام قضائی، هشت نفر دیگر از اعضای باند در دو عملیات جداگانه در "سرآسیاب ملارد" دستگیر و دو دستگاه خودرو پژو 405 و زانتیا که در حمل مواد مخدر مورد استفاده بود، توقیف شد.

وی گفت: دراین عملیات مقادیری مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه کشف شد.

۴۲۲۳۵

کد خبر 679549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =