رییس سازمان سنجش آموزش کشور از نهایی شدن نتیجه‌ بررسی‌های مجوز رشته محل‌های دانشگاه آزاد تا پایان امروز خبر داد و گفت: نتایج نهایی بررسی‌ها شنبه اعلام خواهد شد.

دکتر خدایی در حاشیه بازدید از جلسه آزمون سراسری سال 96 که صبح امروز (پنجشنبه) در آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران ولیعصر (عج) صورت گرفت در گفت‌وگو با خبرنگاران به مجوز رشته محل‌های دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت‌: بعد از جلسه مجلس شورای اسلامی، وزارت علوم با دانشگاه آزاد در دو محور توافق کردند؛ اول این که رشته‌هایی که دوره دکترای آنها دایر است، در مقطع ارشد نیز بتوانند ارائه شوند. دومین مورد توافق این بود که رشته‌هایی که دارای سه استادیار هستند یا که دو سال فارغ التحصیل مقطع ارشد داشته باشند، آن رشته‌ها از نظر وزارت علوم مورد تایید هستند.

وی در ادامه گفت: آخرین جلسه در خصوص تایید رشته‌های دانشگاه آزاد شب گذشته تشکیل شد و نتیجه‌ نهایی امروز مشخص و تا شنبه اعلام خواهد شد.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان، گفت: با توجه به اینکه داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد تا 17 تیر ماه می‌توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند، اما در صورتی که نتایج نهایی تایید رشته محل‌ها اعلام شد و تغییر خاصی صورت گرفت، فرصت مجدد به منظور ویرایش اطلاعات به داوطلبان داده می‌شود.

۴۷۴۷

کد خبر 683761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =