ایرنا نوشت: یکی از مشاوران نزدیک دونالد ترامپ افشاگری های مربوط به دیدار پسر رئیس جمهوری آمریکا با وکیل روسی را تحولی بسیار بد و گردبادی شدید از رده پنجم تخریب توصیف کرد.

 

به گزارش پنجشنبه شب ایرنا، شبکه خبری سی بی اس امریکا فاش کرد که این مشاور افشاگری های مربوط به دیدار و گفت و گوی دونالد ترامپ جونیور پسر رییس جمهوری آمریکا با یک وکیل روسی، واقعه ای بسیار بد و ویرانگر و به گردبادی با درجه پنج که دارای بالاترین قدرت تخریب و ویرانگری است، تشبیه کرده است.
میجر گرت وابسته خبری همین شبکه خبری به نقل از یکی دیگر از مشاوران ترامپ نوشته است که او نیز این واقعه را هولناک و یک مشکل زیان بار در فضای کاخ سفید و دولت ترامپ توصیف کرده است.
این در حالی است که ترامپ از روز یکشنبه که خبر این دیدار در رسانه های آمریکایی انعکاس پیدا کرد به دفاع از پسر خود برخاسته و ضمن عادی خواندن چنین دیدارهایی، ترامپ جونیور را انسانی صادق و وفادار به کشورش عنوان کرده است.
یکی از منابع نزدیک به کمیته تحقیقات سنای آمریکا به گرت گفته است، کپال منافورت یکی دیگر از مشاوران ترامپ که در این دیدار پسر ترامپ را همراهی می کرد، حدود یک هفته پیش و درست در زمانی که نشریه نیویورک تایمز آمریکایی نخستین گزارش خود در رابطه با این دیدار مخفیانه را آماده چاپ می کرد، کمیته مذکور را از وقوع چنین دیداری در ماه ژوئن سال گذشته مطلع کرده است.

4949

کد خبر 686421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =