ایلنا نوشت: وکیل مدیران کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب از صدور قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی برای متهمان این پرونده خبر داد و گفت: سه نفر از این افراد با تودیع وثیقه از زندان آزاد شدند.

علی مجتهدزاده در رابطه با آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مدیران کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب گفت: با تصمیم دادگاه برای هر شش نفر از ادمین‌های کانال‌های تلگرامی قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی صادر شد که آقایان باقری، نقدی و جمشیدی با تودیع وثیقه آزاد شدند. نیما کشوری هم فردا با تودیع وثیقه آزاد می‌شود.

وکیل ادمین‌ کانال‌های تلگرامی اصلاح‌‌طلب گفت: آقای سبحان جعفری تاحالا نتوانسته وثیقه مورد نظر را تامین کند و انشاالله بتواند این میزان وثیقه را تودیع کند و آزاد شود و یا اینکه با نظر دادگاه تخفیف داده شود که این فرد هم آزاد شود.

این وکیل دادگستری افزود: از متهم دیگر این پرونده خبری ندارم. البته این قدم مثبتی است که در رسیدگی این پرونده صورت گرفته است. انشاالله ادامه پرونده هم به همین منوال و عادلانه صورت بگیرد.

در اسفنده ماه سال گذشته تعدادی از مدیران کانال‌های تلگرامی اصلاح طلب دستگیر شدند. پس از دستگیری برخی از نمایندگان مجلس با سوال از وزیر اطلاعات و وزیر دادگستری خواستار توضیح درباره علت این بازداشت‌ها شده بودند.

قرار است در روزهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه به پرونده اتهامی مدیران کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی رسیدگی شود.

47237

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 691799

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =