محمد خرمگاه از نتیجه بازی اول استقلال ناراحت بود. مربی استقلال که بر هم ریختگی ترکیب تیمش را عامل اصلی این شکست می‌دانست هرگونه بهانه آوردن برای باخت را رد می‌کرد و معتقد بود باید از هواداران بابت این شکست عذرخواهی کرد.

او با خبرورزشی درباره اتفاقات این روزها حرف زد.

برای دیدار با صنعت‌نفت چقدر در ترکیب تیم‌‌تان تغییرات داشتید؟
خیلی! ما جابر را که اصلاً در پست شماره ۱۰ بازی نمی‌کند به عنوان پلی‌میکر به میدان فرستادیم و به کلی توازن تیم‌مان با این همه تغییر بر هم ریخت.

در هافبک دفاعی هم تغییر اجباری داشتید؟
داریوش شجاعیان را به جای نورافکن کنار چشمی گذاشتیم. با بردن داریوش به وسط جای خودش خالی شد. ما در این مدت روی تک‌تک بازیکنان حساب باز کرده بودیم و کلی تمرین انجام دادیم.

برخی بر این اعتقاد هستند که کادر فنی استقلال با بهانه قراردادن نبود این سه بازیکن باخت را توجیه می‌کنند.
آن‌هایی که باید متوجه شوند، متوجه شده‌اند. ما ۶ بازیکن مصدوم داشتیم و سه بازیکن دیگر‌مان را هم که محروم کردند. ما باختیم و بهانه‌ای هم نمی‌آوریم. باید تلاش کنیم تا در بازی‌های بعد برنده از زمین خارج شویم و این باخت را جبران کنیم.

گرما چقدر کار را سخت‌تر کرد؟
خیلی گرم بود. انصافاً هوا گرم نبود، داغ بود ولی این هم بهانه باخت نیست. ما شرمنده هواداران‌مان شدیم و باید از این هفته جبران کنیم.

با بردن شجاعیان به هافبک دفاعی و سایر تغییرات چند درصد برنامه‌هایتان برهم ریخت؟
۵۰ درصد برنامه‌ها تغییر کرد. با آمدن داریوش به عقب کل تیم ما عقب آمد.

از بازی روزبه راضی بودید؟
روزبه روز به روز بهتر می‌شود. او در این ماه‌ها با نورافکن تمرین کرده بود و چشم بسته یکدیگر را پیدا می‌کردند ولی متأسفانه بازیکن ما به بازی نرسید.

بیت‌سعید را در بازی اول چطور ارزیابی کردید؟
او هم خوب بود. همه زحمت‌شان را کشیدند و باید برای بازی بعد بیشتر تلاش کنیم.

۴ بازی بعدی‌تان در تهران است. برای کسب حداکثری امتیازات از این مسابقات چه برنامه‌ای دارید؟
ما به بازیکنان‌مان اعتماد و اعتقاد داریم و با تکیه بر انگیزه بالایی که از آنها سراغ داریم، می‌رویم که بیشترین امتیاز را از این مسابقات به دست بیاوریم.

فکر می‌کنید با این باخت جمعه استقلالی‌ها به آزادی بیایند؟
ما فصل قبل مدیون هواداران‌مان شدیم. آنها به خوبی از تیم‌شان حمایت کردند و در نهایت ما هم با نایب‌قهرمانی جواب گوشه‌ای از حمایت‌شان را دادیم. این فصل هم با حمایت آنها اهداف بزرگتری را دنبال می‌کنیم.

43503

کد خبر 692506

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =