سرمربی تراکتورسازی گفت: می‌خواهیم شکست هفته قبل را این هفته مقابل پرسپولیس جبران کنیم.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر گفت: همیشه بازی‌های تراکتورسازی و پرسپولیس پر گل و جذاب بوده است. فکر می‌کنم این موضوع به خاطر کیفیت بازیکنان دو تیم بوده و امیدوارم فردا هم شاهد بازی تماشاگر پسندی باشیم. وضعیت تیم‌مان بد نیست. با تغییراتی که داده‌ایم از نظر روحی و روانی به شرایط خوبی رسیده‌ایم و تلاش می‌کنیم که شکست هفته قبل را جبران کنیم.
او ادامه داد: این آمادگی را داریم که فردا بازی خوبی را ارائه بدهیم. مقابل قهرمان فصل گذشته به میدان می‌رویم. این تیم در فصل جدید نفرات خود را تقویت کرده اما ویژگی خاص تیم ما بحث حضور تماشاگران است که مطمئنا پرشورها با حضور گرم خود کمک زیادی به ما می‌کنند و به عنوان یار دوازدهم تیم ما عمل می‌کنند. امیدوارم فردا بازیکنان بازی خوبی را ارائه بدهند و شرمنده هواداران نشویم.
او درباره حضور تماشاگران تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فردا حضور تماشاگران بسیار امیدوار کننده است و بازیکنان به من می‌گویند که این هواداران با حضور گرم‌شان می‌توانند نیروی زیادی به تیم بدهند. ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم که با تمام وجود بازی کنیم. می‌دانم که خدا هم کمک می‌کند تا شرمنده هواداران نشویم.
او ادامه داد: بازیکنان ما آن قدر خوب و با انگیزه هستند که به بازی فردا خیلی امید دارم و می‌خواهم که بازی فردا را با دست پر به پایان برسانیم.
او درباره دروازه‌بان تیمش و جلوگیری از اشتباهات او گفت: دروازه‌بان ما جوان است و نیاز به حمایت و اعتماد ما دارد. امیدوارم او فصل خوبی داشته باشد و به عنوان یک دروازه‌بان درجه یک خودش را معرفی کند. باید به این جوانان اعتماد کرد. تا آخر پای این بازیکنان جوان می‌ایستم.
سرمربی تراکتورسازی درباره مشکلات تیمش در خط دفاعی و این که آیا این تیم مقابل پرسپولیس برای برد به میدان می‌رود یا کسب حداقل نتیجه گفت: در همه بازی‌ها مساله مهم برای ما این است که در وهله نخست گل نخوریم و تمرکز خوبی در خط دفاعی داشته باشیم و در ادامه بازیکنان با موقعیت سازی، گلزنی کنند. سعی می‌کنیم که در خط دفاعی کم اشتباه باشیم. باید همه ما تمرکز کنیم تا گل نخوریم.
گل‌محمدی همچنین با بیان این که تیمش "دشمنانی دارد که دوست ندارند این تیم نتیجه بگیرد"، افزود: به آنها احترام می‌گذارم و با کار زیاد نتیجه می‌گیریم و جوابشان را می‌دهم. تعهدی به این باشگاه دارم و تا آخرین لحظه تلاش می‌کنم. تا روزی که من را بخواهند در خدمت تراکتورسازی هستم.
43 43

کد خبر 693332

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =