طهرانچی سرپرست مجموعه دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران شد

با پیشنهاد فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و تایید علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی ، محمدمهدی طهرانچی به عنوان سرپرست دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ طهرانچی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، استاد تمام فیزیک و یکی از برجسته ترین دانشمندان هسته ای کشور است که پیش از این برای حدود 5 سال، مسئولیت دانشگاه شهید بهشتی را بر عهده داشته است.

علی اکبر ولایتی در توضیح این انتصاب به خبرآنلاین گفت: با توجه به این که اقای دکتر محمد مهدی طهرانچی که از دانشمندان برجسته فیزیک هسته ای هستند و از ابتدای تصدی اینجانب در مرکز تحقیقات استراتژیک ؛با حفظ سمت رئیس دانشگاه شهید بهشتی به عنوان معاون علمی و فناوری مرکز تحقیقات استراتژیک هم منصوب شد و توفیقات فراوانی را همزمان در معاونت علمی و فناوری مرکز تحقیقات استراتژیک و ریاست دانشگاه شهید بهشتی داشته است و شایستگی عهده داری این مسئولیت سنگین را داشته و لذا با پیشنهاد انتصاب ایشان موافقت شد.

رئیس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی افزود : امیدواریم با مدیریت خوب و توانمندی دکتر طهرانچی، شاهد ارتقاء کیفی فعالیت های آموزشی و پژوهشی در مجموعه های دانشگاه آزاد اسلامی تهران باشیم.

مجموعه های دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با بیش از سیصد هزار دانشجو از مجموعه های بزرگ دانشگاهی است.

۴۷۴۷

کد خبر 695294

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =