ایسنا نوشت: رئیس شورای سنی و موقت شورای شهر پنجم اعلام کرد: در پی انصراف حسین مرعشی، نام وی را در انتخابات شهردار تهران نمی‌آوریم.

مرتضی الویری با اشاره به انصراف مرعشی از کاندیداتوری شهرداری تهران گفت: در پی این انصراف نام وی را درمیان گزینه‌های شهردار تهران نمی‌آوریم.

گفتنی است حسین مرعشی پس از تشریح برنامه‌های خود اعلام کرد که از آنجایی که گزینه‌های دیگری نیز داوطلب پست شهرداری تهران هستند، از هیأت رئیسه می‌خواهم که نام مرا در رأی‌گیری نیاورند و به این ترتیب از کاندیداتوری خود انصراف داد.

به گزارش ایلنا مرعشی در این رابطه گفت:از کاندیداتوری انصراف ندادم، گفتم تا کسی داوطلب شهرداری است به من رای ندهید، این به معنی انصراف نیست. چیز پیچیده‌ای است که مخصوص مرعشی است.

او ادامه داد: اگر بقیه انصراف دهند، من هستم. از اعضای شورای پنجم می خواهم به من رای ندهند البته من در هر کاری اگر داوطلبی وجود داشته باشد داوطلب نیستم.

مرعشی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا خبر استعفای آقای مهرعلیزاده که به نقل از شما منتشر شده صحت دارد، گفت: این خبر صحت ندارد و من به مزاح گفتم، اگر آقای مهرعلیزاده برنامه من را بشنود، استفعا خواهد داد.

 

47237

 

کد خبر 695805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =