ایلنا نوشت: جانشین فرمانده کل ارتش گفت: نیروهای مسلح ظرفیت و قابلیت‌های دفاعی خود را متناسب با تهدیدات و نیاز روز افزایش می‌دهند.

امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان در بازدید از اردوگاه تابستانی امام‌زاده هاشم و در جمع دانشجویان دانشگاه افسری شهید ستاری گفت: آمادگی و اقتدار نیروهای مسلح موجب بازدارندگی دشمن و عزت کشور است.

وی افزود: از‌‌ همان آغازین روزهای پیروزی انقلاب، دشمنی بدخواهان با نظام مقدس اسلامی شروع شد و همچنان نیز ادامه دارد و ما تا پای جان در برابر دشمنان ایستادگی می‌کنیم.

جانشین فرمانده کل ارتش اظهار داشت: دشمنان ما، با برنامه، با فن آوری بالا هستند و بر دشمنی خود اصرار می‌ورزند و همین موضوع ایجاب می‌کند ما به عنوان بازو‌های قدرتمند نیرو‌های مسلح نظام مقدس اسلامی متناسب با تهدیدات ظرفیت دفاعی لازم را در خودمان ایجاد کنیم و قابلیت‌های خود را متناسب با آن بالا ببریم.

امیر پوردستان خطاب به دانشجویان گفت: شما همواره باید با تبدیل تهدید‌ها به فرصت، خودتان را برای مقابله با استکبار جهانی آماده نگه دارید.

جانشین فرمانده کل ارتش در پایان بر تاکید بر جدی گرفتن آموزش‌های ارائه شده خاطرنشان کرد: شما مدیران و فرماندهان آینده ارتش هستید و لازم است با الگوگیری از پیشکسوتان و شهدای گرانقدر تمام همت خود را در راه اعتلای ارتش به کار بگیرید.

27212

 

کد خبر 695826

برچسب‌ها