۰ نفر
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۹
حلالیت طلبیدن چمران از مردم

ایسنا نوشت: رییس شورای شهر تهران امروز در آخرین جلسه شورای چهارم از مردم حلالیت طلبید.

مهدی چمران در آخرین جلسه شورای شهر چهارم که امروز در ابتدا به صورت غیرعلنی آغاز شد و بعد از ساعتی به صورت علنی ادامه یافت، گفت: اعضای شورای شهر با لبخند در جلسه آخر حضور دارند و امیدواریم اعضای شورای شهر پنجم نیز با لبخند زیبا بر لبانشان نقش ببندد.

وی با بیان اینکه هر آمدنی رفتنی دارد و این حق طبیعی است، گفت: یکی از مهم‌ترین هنرهای شورای چهارم این بود که در عین حال که در آن تفکرات سیاسی و جناحی وجود داشت، اما این تفکرات بر تصمیمات شهر سایه نیفکند.

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه ملاک و معیارمان در تصمیم‌گیری‌ها، تصمیمات کارشناسی و نه سیاسی بود، گفت: آقای دوستی به من پل صراط را یادآور شد اما باید بگویم که ما پل صراط را هم ساخته‌ایم و حتی رمپ و لوپ‌هایش را ایجاد کرده‌ایم و ان‌شاءالله از این پل هم می‌گذریم.

چمران با تشریح گزارشی گفت: در این چهار سال 371 تذکر توسط اعضا مطرح شد. همچنین شورای چهارم 532 مصوبه و 1273 نامگذاری معبر و خیابان داشته است. همچنین 231 طرح و لایحه نیز در شورا بررسی و به تصویب رسیده است.

رییس شورای شهر تهران در پایان از اعضای شورای شهر و مردم و... حلالیت طلبید و گفت: هرکاری که انجام داده‌ایم در راستای بهبود وضعیت شهر بوده است.

جلسه آخر شورای شهر تهران، با یک ساعت تاخیر شروع شد و اعضا در یک ساعت ابتدای جلسه که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، مسائلی را به صورت محرمانه مطرح کردند.

همچنین رحمت‌الله حافظی با ورود قالیباف، صحن شورا را با یک بیت شعر ترک کرد و گفت: آنچه یافت نشود، آنم آرزوست.

42238

کد خبر 699829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =