۰ نفر
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴

نمایش «فصل شیدایی» در دهه ولایت در شیراز اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش بزرگ «فصل شیدایی» در جدیدترین اجرای خود مسافر شهر شیراز می‌شود.

در این نوبت از اجرا که از 10 تا 19 شهریور ماه همزمان تا اعیاد قربان تا غدیر و دهه ولایت در شهر شیراز اجرا می‌شود، گروه نمایش بزرگ «فصل شیدایی» برای نخستین بار در مرکز استاد فارس به اجرای این نمایش بزرگ خواهند پرداخت.

نمایش «فصل شیدایی» در این نوبت علاوه بر روایت مستمر از خلقت تا ظهور که در فصل مشترک تمام اجراهای این نمایش به حساب می‌آید، قطعات نمایشی ویژه‌ای را نیز برای این اجرا در نظر گرفته‌اند که محوریت آن قطعات با شخصیت حضرت احمد بن موسی (شاهچراغ) و شهید مرتضی جاویدی و رشادت‌های او در عملیات والفجر دو خواهد بود.

ضمن آن که ویژه برنامه‌های جشن شب اعیاد مبارک قربان و غدیر نیز در این ایام در نمایش اجرا خواهد شد.

نمایش بزرگ «فصل شیدایی» به همت موسسه مهنّا، با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان فارس، ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان فارس و شهرداری شیراز با حمایت سازمان هنری رسانه ای اوج در شهر شیراز، حدفاصل جاده کمربندی و بلوار امیرکبیر، اراضی جنب کارخانه سیمان برگزار خواهد شد. تماشای این نمایش برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

«فصل شیدایی» به کارگردانی سعید اسمعیلی و اجرای رسالت بوذری، روایتی نمایشی از خلقت تا ظهور است و تا کنون بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر در شهرهای مختلف کشور به تماشای این نمایش نشسته‌‌اند.

58243

کد خبر 699946

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =