گفت‌وگو با بازیکنی که در دو بازی اخیر ۴ گل زده/ گل صعود پرسپولیس را بزنم؟ رؤیایی است!

شنبه گذشته نساجی مازندران موفق شد شهرآورد حساس و بزرگ استان را با نتیجه یک بر صفر مقابل خونه به خونه بابل برنده شود.

روزنامه خبرورزشی نوشت: یکی از تماشاگران ویژه این دیدار نفس‌گیر علی علیپور مهاجم قائمشهری پرسپولیس تهران بود. او هم با خوشحالی فراوان ورزشگاه شهید وطنی را ترک کرد و... در همین ارتباط شنیدن تازه‌ترین حرف‌های مهاجم جوان و زحمتکش پرسپولیس خالی از لطف نیست.

شنیدیم هنگام برگزاری بازی نساجی مازندران و خونه‌به‌خونه بابل در ورزشگاه شهید وطنی بودی؟
بله، تمرین پرسپولیس تعطیل شد و از این فرصت استفاده کردم و به قائمشهر رفتم. با خودم گفتم سری هم به ورزشگاه شهید وطنی بزنم و شهرآورد استان مازندران را تماشا کنم و...

بازی چطور بود؟
یک شهرآورد فوق‌ا‌لعاده! هر دو تیم نمایش خوبی ارائه دادند و از حرکات نیمکت نساجی مازندران و خونه‌به‌خونه بابل مشخص بود آقای مهدی پاشازاده و آقای نکونام سرمربیان دو تیم برای برد وارد زمین شدند. همین تفکر مسابقه را زیبا، تماشایی و جاندار کرده بود و همه ما تماشاگران کیف کردیم.

از برد نساجی مازندران هم که خیلی خوشحال شدی، این‌طور نیست؟
به هر حال من متعلق به قائمشهر هستم و می‌دانم مردم این شهر با فوتبال زندگی می‌کنند و نفس می‌کشند. خوشحال شدم که مردم شهرم با خوشحالی ورزشگاه را ترک کردند. خود من هم خاطرات بسیار زیبایی از دوران بازی در نساجی مازندران دارم و هرگز آن روزها را فراموش نمی‌کنم.

ولی خیلی‌ها را می‌شناسیم که گذشته خود را به راحتی فراموش می‌کنند.
اتفاقی نیفتاده که بخواهم گذشته خود را فراموش کنم. من همان علی علیپور هستم که روزگاری در قائمشهر و نساجی توپ می‌زد و کسی هم او را نمی‌شناخت، الان هم چیزی عوض نشده و فقط چند نفری بیشتر مرا می‌شناسند و ابراز لطف می‌کنند.

فکر می‌کنی امسال نساجی مازندران به لیگ برتر صعود کند؟
آرزوی همه ما قائمشهری‌ها، صعود نساجی به لیگ برتر است. به نظر می‌رسد امسال شرایط برای این اتفاق بزرگ مهیاتر باشد. امیدواریم با حمایت هواداران و کمک مسئولان قائمشهر استان مازندران و مدیران، کادر فنی و بازیکنان باشگاه نساجی مازندران، این تیم مردمی به لیگ برتر راه پیدا کند.

بگذریم، شرایط پرسپولیس چطور است؟
همه چیز عالی پیش می‌رود. دو بازی تدارکاتی انجام دادیم و تمرینات بسیار خوب و مفیدی هم پشت سر گذ اشتیم تا مهیای بازی با گسترش فولاد تبریز و سپس الاهلی عربستان شویم.

فاصله کم بازی ایران و سوریه با دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز شما را اذیت نمی‌کند؟
اجازه بدهید مسئولان باشگاه در این رابطه نظر بدهند و من بازیکن به خودم حق اظهارنظر درباره این مسائل را نمی‌دهم.

با توجه به حساسیت بازی با الاهلی، مقابل گسترش فولاد تبریز با حداکثر توان بازی می‌کنید؟
شک نداشته باشید. پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی است و برای پس گرفتن صدر جدول همه وجودمان را می‌گذاریم. ما به قول آقای برانکو بازی به بازی جلو می‌رویم. گسترش فولاد تبریز جای خود و الاهلی عربستان هم جای خود.

این دو که به یک اندازه مهم نیستند. به هر حال...
صد درصد! بازی با الاهلی عربستان بسیار مهم‌تر است. شما پرسیدید حداکثر انرژی را در لیگ برتر می‌گذارید و من هم جواب سؤال‌تان را دادم وگرنه کیست که نداند لیگ قهرمانان آسیا مهم‌تر است.

این هفته حسابی موتور گلزنی‌ات روشن شد. در ۲ بازی دوستانه پی‌درپی ۴ گل زدی. توضیح می‌دهی؟
نظر لطف شماست. موقعیت داشته باشم، می‌زنم اما بارها گفتم برای من علی علیپور موفقیت پرسپولیس حائز اهمیت است. اینکه من گل بزنم یا نزنم، اولویت بعدی است. شما وقتی گل بزنی اما تیمت به موفقیت نرسد، هیچ ارزشی ندارد.

بی‌تعارف چقدر امید به صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا دارید؟
صددرصد! به ابوظبی می‌رویم تا با دست پر و صعود به نیمه‌نهایی آسیا برگردیم.

برانکو هم گفت هر کسی فکر می‌کند صعود نمی‌کنیم، همراه پرسپولیس به امارات نیاید.
همه بازیکنان پرسپولیس به برد و صعود فکر می‌کنند. ما با این تفکر به امارات می‌رویم و ان‌شاءالله برنده و سربلند به ایران برمی‌گردیم.

چه حسی خواهی داشت اگر بتوانی گل صعود پرسپولیس به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را بزنی؟
گل صعود به نیمه‌نهایی؟ فوق‌العاده و رؤیایی است اما اگر بتوانم پاس گل هم بدهم یا با دویدن و جنگیدن به موفقیت تیم کمکی کنم، باز خوشحال خواهم شد.

43503

کد خبر 704216

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =