فهرست اسامی نامزدهای فیلم مستند نهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سام کلانتری، رئیس جشن مستقل سینمای مستند ایران اعلام کرد، هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه‌ای و از جمع‌آوری و شمارش آرا، نتایج را به شرح زیر اعلام کرد.

ضمنا هیات داوران نظر دارد جایزه ویژه‌ای را در شب جشن به فیلم منتخب خود اهدا کند.

او افزود: «هیات داوران با توجه به فیلم‌های پذیرفته شده در بخش کارگردانی و بهترین فیلم بخش کوتاه برای این بخش نامزدی را اعلام نکردند و برندگان این بخش در شب جشن در تاریخ 18 شهریور معرفی خواهند شد.»

نامزدهای بهترين كارگردان فيلم نيمه بلند مستند

1- فرناز و محمدرضا جورابچیان براي فيلم اعتراض وارد نیست
2- مهدی قنواتی براي فيلم همجا
3- حسن نقاشی براي فيلم آثار عجم
4- حجت طاهری برای فیلم پرندگان در سایه
5- حامد سعادت برای فیلم مردی که فسیل شد
*نامزدهاي بهترين تهیه کنندگی فیلم نيمه بلند مستند
1- پرندگان در سایه به تهيه كنندگي حجت طاهری
2- اعتراض وارد نیست به تهيه كنندگي فرناز و محمدرضا جورابچیان
3- آثار عجم به تهيه كنندگي حسن نقاشی
4- همجا به تهيه كنندگي محمد کاظم بیات
5- صدای سکوت به تهیه کنندگی پناه بر خدا رضایی

نامزدهای بهترين كارگردان فيلم بلند مستند

1- رضا حائری براي فيلم پسران سندباد
2- محسن استادعلی براي فيلم زنانگی
3- حسام اسلامی براي فيلم متهمین دایره بیستم
4- محمد کارت براي فيلم آوانتاژ
5- سید محمد رضا هاشمیان برای فیلم رئیس الوزرا

نامزدهای بهترين تهیه کنندگی فیلم بلند مستند

1- زیمل بلوچستان به تهيه كنندگي مازیار مشتاق گوهری
2- آوانتاژ به تهيه كنندگي محمد کارت
3- زنانگی به تهيه كنندگي محسن استاد علی
4- پسران سندباد به تهيه كنندگي رضاحائری
5- متهمین دایره بیستم به تهيه كنندگي حسام اسلامی

نامزدهای بهترين پژوهش

1- سید محمدرضا هاشمیان براي فيلم رئیس الوزرا
2- حسن نقاشی براي فيلم آثار عجم
3- حجت طاهری براي فيلم پرندگان در سایه
4- پناه برخدا رضایی براي فيلم صدای سکوت
5- مازیار مشتاق گوهری برای فیلم زیمل بلوچستان

نامزدهای بهترين فيلمبرداري

1- جواد رزاقی زاده براي فيلم آوانتاژ
2- صادق سوری براي فيلم همجا
3- حجت طاهری براي فيلم پرندگان در سایه

نامزدهای بهترين صدا

1- محمد جهدکار و رضا ضعیمی برای فیلم میراث من آواز
2- جاوید مهریزی زاده برای فیلم آثار عجم
3- مهرشاد ملکوتی برای فیلم همجا
4- حسن شبانکاره برای فیلم زیمل بلوچستان
5- حسن شبانکاره(صدابردار)و صادق داوری فر(صداگذار) برای فیلم آقای هرتز

نامزدهای بهترين تدوین

1- امیر ادیب پرور براي فيلم همجا
2- مهدی جبین شناس براي فيلم متهمین دایره بیستم
3- سهیل امیر شریفی براي فيلم پسران سندباد
4- کامران جاهدی براي فيلم صدای سکوت
5- بابک حیدری براي فيلم زنانگی

نامزدهای بهترین موسیقی

1- صبا ندایی برای فیلم آوانتاژ
2- صبا ندایی برای فیلم فوق ماراتن
3- امیر فتح الهی برای فیلم آلاله

نهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران 18 شهریور ماه در سالن آمفی تئاتر کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد.

 

57244

کد خبر 704490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =