۰ نفر
۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۱

عصر ایران نوشت: مدیرعامل شرکت ماموت دیزل از آغاز همکاری ایران و سوئد در زمینه عرضه و ارائه دیزل ژنراتورها به منظور رفع نیازهای داخلی خبر داد و گفت: شرکت ماموت دیزل از امروز کار خود را به عنوان نمایندگی انحصاری دیزل ژنراتورهای اسکانیا آغاز کرد.

محمدرضا دزفولیان در همایش تجاری ایران- سوئد با بیان این خبر گفت: تا پیش از این دیزل ژنراتورها به صورت یک جا به کشور وارد نمی شد و حتی گاهی اوقات محصولات کارکرده به عنوان محصول نو به مشتری فروخته می شد، این موضوع بسیاری از اوقات موجب ارایه نشدن خدمات پس از فروش مناسب و اختلال در عملکرد این محصول برای خریداران می شد، به همین دلیل شرکت ماموت دیزل به تازگی عرضه این محصول از برند اسکانیا را بر عهده گرفته است.

وی ادامه داد: اسکانیا یکی از بزرگترین برندهای اروپایی در حوزه دیزل ژنراتور است که به دلیل همکاری مناسب طی سال های طولانی با ماموت دیزل و همچنین اطمینان به ارایه خدمات پس از فروش تصمیم به همکاری با ماموت را در این حوزه گرفت و ماموت دیزل هم اکنون تنها نماینده رسمی یک شرکت معتبر خارجی در ارایه دیزل ژنراتور است.

دزفولیان ادامه داد: ماموت دیزل طی چهار سال گذشته برترین شرکت ارائه دهنده در حوزه خودروهای تجاری بوده است و براساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است در تمامی نمایندگی های خود به دیزل ژنراتورهای اسکانیا نیز خدمات ارائه دهد.

وی همچنین با بیان اینکه اسکانیا در زمان تحریم هیچ تغییری در برنامه های مشترک کاری خود با ایران ایجاد نکرده بود تصریح کرد: همکاری ماموت با اسکانیا در شرایط ایده آل به سر می برد و این همکاری جدید در حوزه مولدهای انرژی در همین راستا آغاز شده است.

دزفولیان در پایان نیز به ارایه محصول آر 500 تا پایان سال اشاره کرد افزود: کامیون باری 6*2، p320،از پایان سال به بازار می آید تا بتواند فقدان در کامیون های باری را تا حد امکان رفع می کند.

35225

کد خبر 706118

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =