کیهان نوشت: فیلم دیگری از ج.پ تحت عنوان یک گزارش ویدئویی روی وب سایت‌های رسانه‌های وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی غرب (مانند رادیو زمانه) قرار گرفت.

این فیلم ویدئویی که به صورت یک گزارش توسط رسانه‌های وابسته فوق‌الذکر انتشار یافته، ظاهرا درباره یکی از اماکن وابسته به فرقه انحرافی دراویش گنابادی بوده، فرقه‌ای که براساس اسناد و شواهد معتبر، وابستگی سرکرده‌های آنها به محافل مشکوک بیگانه و همچنین تشکیلات فراماسونری غیر قابل تردید است و از همین روی حضور آنها در اغلب تحرکات ضد انقلابی سال‌های اخیر مانند فتنه 88 و یا ایجاد اغتشاشات قومی و مذهبی عیان بوده است. وابستگی سرکرده این فرقه به دربار شاه و احزاب به اصطلاح ملی گرا که برخی آنها از سوی حضرت امام خمینی (رحمه‌ًْ الله علیه) محکوم به ارتداد شدند، از جمله دیگر نقاط خیانت آمیز کارنامه سیاه این فرقه به شمار آمده است.

اما گزارش ویدئویی ج.پ پس از نمایش بخش‌هایی از بنای «شترگلو» واقع در ماهان کرمان، در گفتار متن خود به مرثیه‌سرایی برای محدودیت‌های اعمال غیر قانونی و ضد انقلابی فرقه یاد شده توسط مراجع قضایی کشیده می‌شود.

این در حالی است که براساس حکم دادگاه انقلاب اسلامی، این کارگردان به دلیل حضور فعال در جریان فتنه 1388، به مدت 20 سال از ساخت هرگونه فیلم و ویدئو منع شده است. اما طی سال‌های گذشته بارها و بارها این حکم لازم الاجرای قضایی از طرف پناهی نقض شده و فیلم‌های وی از طریق سفارتخانه‌ها به برخی جشنواره‌های معلوم‌الحال خارجی نیز ارسال شده و علی‌رغم ساختارهای بسیار ضعیف و مادون آماتوری، بعضا جوایزی هم از این جشنواره‌های دریافت کرده است!

او که طی هفته‌های اخیر پس از عمل زننده خود در مراسم منتقدان و خودداری از اعطای جایزه فیلم «ماجرای نیمروز»، مورد تقدیر و تحسین وسیع همان رسانه‌های وابسته به سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی غرب، طیف ضد انقلاب خارج کشور و برخی عناصر داخلی قرار گرفت، از سوی عناصر حامی فرقه ضاله بهاییت و گروهک تروریستی منافقین نیز تجلیل شد!

45302

کد خبر 706369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
  8 0
  کیهان چقدر تکراری می نویسه ؛ لااقل دنبال ترکیب های جدید از فتنه،سرویس های اطلاعاتی ، جاسوسی،ضد انقلاب و ... باشد.
 • بی نام RO ۰۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
  6 1
  ازجورج سیروس چه خبر؟از فتنه امریکایی اسراییلی،انحراغی،زنجیره ای،فرارروبه جلو،ساکت فتنه،رحم اجاره ای و....چه خبر؟ازنابودی امریکا واسراییل وفروپاشی اروپا بگو؟از ... پوتین چه خبر؟
 • بی نام A1 ۰۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
  4 1
  تهمت زدن چه آسون؛ آدم شدن چه مشکل
 • بی نام IR ۰۴:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
  4 1
  ... کاش مطالبش منتشر نکنید
 • فرهاد A1 ۰۶:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
  5 1
  بالاخره یک کسانی باید باشن که کیهان چاپ شه اگر اینها نباشن چی میخواد بنویسه؟
 • بی نام A1 ۰۶:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
  5 1
  باز صبح شد
 • بی نام IR ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
  1 4
  کیهان نباشه کیه که پته این نابکارها را بریزه بیرون