۰ نفر
۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
نورافکن دوباره در استقلال مدافع می‌شود؟

با وجود بازگشت میلاد زکی‌پور به تمرینات استقلال، آمادگی و شرایط بدنی این بازیکن برای حضور در ترکیب اصلی با ابهامات زیادی روبه‌رو است تا جایی که بعید به نظر می‌رسد کادر فنی استقلال روی استفاده از این بازیکن مقابل پارس جنوبی ریسکی داشته باشد.

روزنامه خبرورزشی نوشت: در هفته‌هایی که زکی‌پور مصدوم بود و نتوانست به عنوان مدافع چپ برای آبی‌های پایتخت به میدان برود علیرضا منصوریان با دردسرهای فراوانی در راه انتخاب جانشین مناسب برای او روبه‌رو شد چون گزینه‌هایی که مورد تأیید این مربی قرار گرفت هیچ کدام نتوانستند انتظارات را برآورده کنند از همین‌رو در آستانه سفر سرنوشت‌ساز و دشوار به حاشیه خلیج‌فارس انتخاب مدافع چپ به دغدغه جدی سرمربی استقلال تبدیل شده که بررسی راهکارهای مختلف در نهایت نگاه کادر فنی را به ملی‌پوش جوان این تیم معطوف کرد.
در هفته‌های گذشته منصوریان در ابتدا روی یعقوب کریمی به عنوان گزینه آلترناتیو برای زکی‌پور تمرکز کرد اما این بازیکن نه تنها عملکرد خوبی از خود بر جا نگذاشت بلکه یک بار دیگر نشان داد با دور شدن از فرم مطلوب گزینه خوبی برای حضور در ترکیب اصلی نیست. کریمی که در حال حاضر یکی از قدیمی‌ترین بازیکنان استقلال هم قلمداد می‌شود به قدری ضعیف ظاهر شد که منصوریان در جام‌حذفی مقابل گل‌گهر ترجیح داد او را نیمکت‌نشین کند و از آرمین سهرابیان جوان به عنوان دفاع چپ بهره ببرد گرچه حضور این بازیکن هم گرهی از مشکلات استقلال باز نکرد تا ضعف‌های دفاع چپ بیشتر از هر زمان دیگری به چشم بیاید. سهرابیان که جلوی گل‌گهر تلاش زیادی کرد تا توانایی‌های خود را به رخ بکشد در 20 دقیقه پایانی تعویض شد تا مشخص شود منصوریان هنوز با نگرانی‌های زیادی در این پست روبه‌رو است.
در آستانه سفر کاروان استقلال به بوشهر و حضور در شهر جم از اردوی این تیم خبر می‌رسد منصوریان و دستیارانش با بررسی گزینه‌های پیش‌رو دوباره به این فکر فرو رفته‌اند تا از امید نورافکن که تجربه بازی در پست دفاع چپ را دارد به عنوان جانشین زکی‌پور مصدوم بهره ببرند بلکه حضور نورافکن بتواند از نگرانی‌های موجود در این پست کم کند. سرمربی استقلال که بنا ندارد در ارتباط با شرایط فعلی زکی‌پور ریسکی انجام دهد در دقایق پایانی بازی با گل‌گهر نیز از نورافکن در پست دفاع چپ به عنوان جانشین سهرابیان بهره برد تا این بازیکن را برای تغییر پست احتمالی آماده کند. نورافکن فصل گذشته هم در مقاطعی با تغییر پست در ساختار تدافعی تیم به عنوان مدافع چپ به میدان رفت و حالا به نظر می‌رسد دوباره باید در انتظار نمایش او در این پست کلیدی باشیم مگر اینکه شرایط زکی‌پور تا روز جمعه نظر منصوریان را تغییر دهد.

43503

کد خبر 706658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =