میزان نوشت: سرپرست سازمان اورژانس گفت: به دنبال استفاده از ظرفیت رجا و مترو برای گسترش ناوگان امداد ریلی هستیم.

پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور در مراسم گرامی داشت روز ملی اورژانس،گفت: سال گذشته گسترش جدی در اورژانس هوایی داشتیم و بسیاری از محرومان را که در مناطق محروم بودند با اعزام بالگرد از مرگ حتمی نجات دادیم.

وی با اشاره به طرح جدید اورژانس برای استفاده از ظرفیت ناوگان ریلی کشور و گسترش امداد رسانی از طریق ناوگان ریلی گفت: با استفاده ازظرفیت مترو و رجا در نظر داریم ظرفیت امدادرسانی ریلی اورژانس را گسترش دهیم.

سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه 2400 دستگاه آمبولانس به ناوگان خودرویی اورژانس اضافه شد، افزود: امیدواریم با کمک و همکاری وزیر بهداشت بتوانیم 400 خودرو 4 دیفرانسیل جدید را وارد ناوگان اورژانس کشور کنیم. خوشبختانه حضور موتورلانس دستاورد فوق العاده‌ای داشت. توسعه پایگاه‌ها و اصلاح پایگاه‌های قدیمی نیز در دستور کار است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه رتبه‌بندی اورژانس‌ها در دست اقدام بوده و تجربه ۷۲۴ و ۲۴۷ نشان از هماهنگی بین اورژانس پیش بیمارستانی، بیمارستان‌ها و متخصصان دارد و انسان‌های زیادی را نجات داده‌ایم.در حال حاضر پیگیر وضعیت کمبود نیرو و استخدام ها در اورژانس هستیم.

کولیوند از اماده بودن اورژانس برای طرح اربعین خبر داد و افزود: امیدواریم اربعین خدمات شایسته اى به مردم و زائرین را ارائه دهیم.

42238

کد خبر 710220

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مازیار IR ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
  0 0
  4 دیفرانسیل؟ مگر می خواهید برای اورژانس تانک بخرید؟ ما تا به حال ماشین 2 دیفرانسیل شنیده بودیم،4 دیفرانسیل حتما برای تانکه
 • بی نام A1 ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
  0 0
  خودرو 4 دیفرانسیل چی هست؟ 4 ویل درایو یا چهار چرخ محرک شنیده بودیم ولی 4 دیفرانسیل؟؟
 • بی نام A1 ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
  0 0
  خودرو 4 دیفرانسیل ؟؟؟
 • بی نام IR ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
  0 0
  4 دیفرانسیل؟