طارمی زرنگ‌ترین بود اما خیریتی در کار نبود/ جزییاتی از پرداختی‌های هدایتی برای پرسپولیس

لابد می‌دانید مهدی طارمی به دلیل بی‌توجهی به قرارداد ریزه‌اسپور ترکیه در فصل گذشته با حکم فیفا ۴ ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شد.

روزنامه خبرورزشی نوشت: در پی اعلام این حکم بود که حسین هدایتی ادعا کرد برای بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس مبلغ یک میلیارد و ۶۵۰میلیون تومان هزینه کرده است.

ظاهراً ۴۵۰میلیون تومان هم به رامین رضاییان پرداخت شده است. نکته‌ای که به سوژه اصلی برنامه تلویزیونی ۹۰ تبدیل شد و مهدی طارمی هم در مصاحبه‌ای با روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: «حتماً خیریتی در کار بوده...!» در همین راستا گزارشی تهیه کردیم که در زیر از نظرتان می‌گذرد.

همه پول هدایتی در جیب مبارک طارمی!
هدایتی در حالی مبلغ مورد اشاره را پرداخت کرد که قرار بود از این مبلغ ۵۰۰میلیون تومان آن به باشگاه ترکیه‌ای پرداخت و ۶۵۰میلیون تومان آن نیز به خود طارمی برسد.
اما گویا مهاجم بوشهری کل مبلغ را در جیب مبارک گذاشت! طارمی پس از دریافت این پول از سوی هدایتی بدون جلب رضایت باشگاه ترکیه‌ای به تهران برگشت و با پرسپولیس قرارداد امضا کرد ولی ظاهراً پولی این وسط به ریزه‌اسپور پرداخت نشده و طارمی آن مبلغ را هزینه خودش کرده است!

پرداخت ۳۰۰میلیون تومان به سیدجلال
هرچند مهدی طارمی زرنگ‌ترین بازیکن پرسپولیس بوده که توانسته بیش از یک میلیارد تومان از حسین هدایتی بگیرد اما خیریتی در کار نبود! در ضمن مهاجم بوشهری اولین بازیکنی نبود که عابر بانک (لقب هدایتی) به او پول پرداخت کرد. هدایتی در تاریخ ۹۵/۳/۲۵ هم مبلغ ۳۰۰میلیون تومان به حساب سیدجلال حسینی ریخت تا این بازیکن راضی شود به پرسپولیس برگردد!

۷۰۰میلیون تومان هم وحید امیری گرفت!
وحید امیری هم دیگر بازیکنی است که مبلغ ۷۰۰میلیون تومان (دو فقره چک ۴۰۰میلیون تومانی و ۳۰۰میلیون تومانی در تاریخ ۹۵/۳/۲۲) از حسین هدایتی دریافت کرد. این بازیکن در حالی که علیرضا منصوریان و استقلالی‌ها او را می‌خواستند با دریافت این ۷۰۰میلیون تومان قید پیشنهاد آبی‌ها را زد و پرسپولیسی شد!

 

همان‌طور که در تصویر ملاحظه می‌کنید حسین هدایتی مبالغی جداگانه به حساب باشگاه پرسپولیس بابت موارد مختلف از جمله اردوی اوکراین و... پرداخت کرده است.
همچنین ۴۰۰ سکه طلا در اختیار باشگاه پرسپولیس گذاشته تا به عنوان پاداش شهرآورد به بازیکنان پرداخت شود! در این میان ابهامات فراوانی وجود دارد. اینکه حسین هدایتی چرا چنین مبالغی را به بازیکنان پرداخت کرده است؟

مهدی طارمی که خیلی زود متوجه شد در ترکیه برخلاف تهران فرش قرمز برایش پهن نکرده‌اند و با پشیمانی و التماس می‌خواست به ایران و پرسپولیس بازگردد، چرا باید بالای ۱میلیارد تومان هم دستخوش بگیرد؟ پرداخت ۴۵۰میلیون تومان به رامین رضاییان که برخلاف مهدی طارمی هیچ قراردادی با ریزه‌اسپور نداشت، چه توجیهی داشت؟
شاید برخی مدعی شوند این پول‌ها از جیب و حساب شخصی حسین هدایتی به بازیکنان پرسپولیس پرداخت شده است اما باور کنید در این کار هم خیریتی نیست! حداقل اینکه فوتبالیست‌های امروزی را به گرفتن پول مفت عادت می‌دهد. مبلغ قرارداد آنان را بالا و به همان نسبت به غرور بازیکنان اضافه می‌کند. ریخت و پاشی که زندگی فوتبالیست‌های سرشناس و حتی باشگاه آنان را نیز تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.
امروز مهدی طارمی مقصر است. در آن هم شکی نیست. او رفتاری آماتور داشته و بالای ۱میلیارد تومان هم گرفته است. او حاضر است ۴ ماه محرومیت را به خاطر این پول کلان تحمل کند اما تقصیر دیگران در این ماجرا چقدر است؟ کسانی که به مهدی طارمی کمک کردند پرسپولیس را در آستانه حساس‌ترین مسابقه فصل خود با چالشی بزرگ و بحرانی عظیم روبه‌رو کند.

43503

کد خبر 711880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =