«جاودانگی» نامزد دریافت دو جایزه در نیویورک آمریکا

فیلم سینمایی «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری در دو بخش بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین فیلم درام، نامزد دریافت جایزه از جشنواره «رویاها» بوفالو در نیویورک آمریکا شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی که مدتی قبل موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره ایسچیا ایتالیا شده بود، در میان چهل فیلم بلند بخش مسابقه جشنواره «رویاها» در بخش بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین فیلم درام به همراه فیلم‌هایی از آمریکا، فرانسه، آلمان، روسیه و هند، نامزد دریافت جایزه شده است.

جشنواره «رویاها» که در بوفالو نیویورک برگزار می شود، امسال در این دو بخش چهار نامزد بهترین فیلم درام و بهترین فیلم خارجی زبان را معرفی کرده است.

اولین فیلم سینمایی مهدی فرد قادری تاکنون ضمن حضور در جشنواره های رده الف همچون رم ایتالیا و مونیخ آلمان، در چند جشنواره دیگر از جمله جشنواره ترانسيلوانيا رومانی ، تک پلان کرواسی، میدلبوری آمریکا ، لوکانیا ایتالیا، هانوی ویتنام و جوگجا اندونزی به نمایش در آمده است.

تمام اتفاقات فیلم سینمایی «جاودانگی» در شبی بارانی در قطار رُخ می دهد و به قصه زندگی شش خانواده در واگن های مختلف قطار می پردازد که با جا به جایی زمان روایت می شود. «جاودانگی» در ادامه فیلم های کوتاه پلان-سکانس مهدی فرد قادری از جمله «تناوب» ، «دایره‌های معکوس» و «ماجرای یک شب بارانی» ساخته شده است.

عرضه و پخش بین المللی این فیلم به عهده محمد اطبایی مستقل‌های ایرانی است.

57244

کد خبر 722120

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =