در ۸ آبان، واکنش ها به حواشی بزرگداشت مراسم کوروش در استان فارس، بیشترین بازدید اخبار را به خود اختصاص داد.

در سرویس سیاسی پربازدیدترین خبر به واکنش ضرغامی به حواشی بزرگداشت کوروش اختصاص داشت که گفت: می‌خواهند القا کنند مشکلات کشور نتیجه فعالیت سپاه است. گزارش پرمحتوایی درباره رأی معنادار به ۲ وزیر روحانی و پارادوکس‌ها در فراکسیون امید هم بازدید زیادی داشت. همچنین نقل قولی از جعفرزاده پربازدید بود که گفت: به جهانگیری گفتم اگر تحت فشارید رای ندهیم و روحانی هرچه کوپن در مجلس داشت مصرف کرد.

خبر پربازدید سرویس اقتصادی به بزرگ‌ترین خریدار بستنی ایرانی اختصاص داشت. پس از آن، قیمت خودرو برلیانس در بازار بازدید زیادی داشت و خبر پربازدید دیگری هم اعلام کرد عراقی‌ها تعرفه خرید لبنیات ایرانی را ۲.۵ برابر کردند.

در سرویس فرهنگی خبر پایان ممنوع‌التصویری مجری سرشناس بازدید زیادی در پی داشت. همچنین داستانی درباره حریم خصوصی زنانه بازدید زیادی را به دنبال داشت و ماجرای اختلاف بازیگر فیلم «گاو» با جمشید مشایخی هم از سوی مخاطبان پسندیده شد.

در سرویس اجتماعی دستور ویژه ولایتی برای اخراج فوری استاد هتاک به ساحت مقدس حضرت پیامبر (ص) از دانشگاه آزاد بازدید زیادی در پی داشت. همچنین خبر تعطیلی خط مترویی که قالیباف ۴ماه پیش آن‌را با سروصدا افتتاح کرد هم پربازدید زیادی در پی داشت. همچنین گفتگوی پربازدیدی اعلام کرد شهرداری ۱۵۰هزار حقوق‌بگیر دارد و شاید ۸۰ هزار نفر بیکار شوند.

در پربازدیدترین خبر سرویس بین الملل سخنگوی وزارت خارجه اعلام کرد: روحانی درخواست ملاقات ترامپ را نپذیرفت. همچنین اظهارات بارزانی پس از کناره‌گیری از ریاست اقلیم کردستان با استقبال مخاطبان روبرو شد و یک روزنامه‌نگار عربستانی هم در اظهارنظر پربازدیدی گفت: راه‌حل بحران قطر یک چک ۴ میلیارد دلاری است!

در پرمخاطب ترین مطلب سرویس طنز هم یک نفر داد زد طلاق می‌خواهم!

58231

کد خبر 722556

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =