ایلنا نوشت: بنا بر تصمیم کمیته مدیریت طرح پاییزه کتاب، مدت زمان اجرای این طرح در مراکز استان‌هایی که تعداد کتابفروشی‌های آنها کم است و نتوانسته‌اند نسبت به جذب یارانه خود در بازه زمانی ۲۰ روزه اقدام کنند، تا دوم دی‌ماه تمدید شد.

مدت زمان اجرای طرح پائیزه کتاب در مراکز استان‌های سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، کردستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، آذربایجان غربی، قزوین، زنجان، لرستان و سمنان با هدف توجه به کتابفروشی‌های مناطق کم برخوردار، مرزی و دور از مرکز تا دوم دی ماه تمدید شد.

با گذشت دو هفته از اجرای طرح «پائیزه کتاب» که با مشارکت ۸۲۵ کتاب‌فروشی از ۳۱ استان کشور در حال برگزاری است، بیش از ۴۳۸ هزار نسخه کتاب از سوی ۱۸۶ هزار نفر خریداری شده است.

علاقه‌مندان به کتاب می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن «کتابفروشی»، کتابفروشی‌های سطح شهر را که عضو طرح پائیزه کتاب هستند، روی نقشه مشاهده و بهترین مسیر برای رسیدن به آن را پیدا کنند. همچنین این اپلیکیشن شماره تماس و آدرس تمامی کتابفروشی‌های دارای مجوز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و آنها را برای رسیدن به مقصد راهنمایی خواهد کرد.

طرح پائیزه کتاب با شعار «هر ورقش دفتریست... » از دوم آذرماه همزمان باچهارمین دوره کتابگردی آغاز شده است. علاقمندان و خریداران کتاب با همراه داشتن کارت ملی می‌توانند با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح تا دوم دی ماه در شهرستان‌ها و مراکز استان‌های نام برده شده از تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصدی خرید کتاب تا سقف ۱۰۰ هزار تومان استفاده کنند.

57244

کد خبر 734747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =