رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه، میلاد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نوی میلادی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پیام تبریک بهرام قاسمی آمده است: 

بسیار خرسندم که فرا رسیدن میلاد فرخنده حضرت عیسای مسیح (ع) و آغاز سال جدید میلادی را به تمامی مسیحیان جهان و همه یکتاپرستان گیتی، تبریک می گویم؛ اما تبریک ویژه من به جامعه عزیز مسیحیان ایران، که قرن هاست با تأسی از آموزه های رحمانی مسیح (ع)، در خوشی و ناخوشی و ایام گشایش و ابتلا در کنار سایر هموطنان خود ایستاده و به عنوان بخشی جدا نشدنی از فرهنگ و تمدن شکوهمند ایران زمین، همواره در راستای رشد و اعتلایش کوشیده است.

بی تردید، امید به گسترش هر چه بیشتر پیام مسیح (ع) نوید بخش دنیایی معنوی و مترقی خواهد بود. در جهانی که جنگ، تجاوز، فقر و بی عدالتی بیش از هر زمان دیگری عرصه را بر ملت ها تنگ کرده، با بازگشت به آراء و اندیشه عیسی (ع) به عنوان تجلی مدارا، صبر و شکیبایی، دم مسیحایی در کالبد بی جان انسانیت وزیدن خواهد گرفت. امید آنکه باز مصلوب نشود.

شکی نیست که پس از حذف و نابودی یکی از مرتجع ترین گروه های تروریستی که از آشکارترین تجلیات وهابیت در عصر کنونی محسوب می شد، جهان در سال آینده، برای همه مسیحیان دنیا، امن تر و زیباتر خواهد بود.

امیدوارم در سال پیش رو، شاهد مساعی مشترک و همدلی مضاعف در مسیر تقویت و تعمیق صلح، امنیت، آرامش و تحکیم هر چه بیشتر دوستی ها در جهان باشیم.

52310

کد خبر 740295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =