شهردار لاهیجان در جلسه ای به ریاست دکتر افشانی، رییس سازمان همیاری شهرداری‌ها و معاون عمران و توسعه امورشهری و روستایی وزیرکشور حضور داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افشانی در دیدار نمایندگان مجلس و شهرداران و رؤسای شوراهای حوزه های انتخابیه از شهرداران خواست برای توسعه شهر، منتظر کمک های اندک دولتی که حکم مُسَکِن را دارند نباشند و از لاک مدیر دولتی بیرون بیایند و برای اداره مطلوب شهر و شهرداری به فکر شناسایی مزیت های شهر به منظور ایجاد درآمد پایدار و تولید ثروت باشند.
مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان نیز در این جلسه به وجود جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری شهر لاهیجان به عنوان مزیت اشاره کرد و افزود: باتوجه به میزبانی شهر لاهیجان از حدود 3 و نیم میلیون نفر مسافر درسال، متأسفانه تاکنون زیرساخت‌های گردشگری مناسبی ایجاد نشده و این موضوع نیازمند حمایت بیشتری است.
شهردار لاهیجان خواستار اخذ تسهیلات کم بهره و حل معضل و مشکلات مربوط به محل دپوی زباله تموشل، باتوجه به اقلیم پر باران گیلان و ایجاد سایت تولید کمپوست شد.
مسعود کاظمی با اشاره به آغاز به کار ممیزی در شهرداری لاهیجان بعد از هفت دهه، درخصوص نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری لاهیجان، خواستار ارایه خدمات و تسهیلات مناسب برای شهر لاهیجان شد.
همچنین در این جلسه نیکفر، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، ضمن ارایه توضیحاتی درخصوص موقعیت طبیعی، فرهنگی، تاریخی و گردشگری شهر لاهیجان گفت: لاهیجان درطول سال میزبان میلیون‌ها گردشگر است ولی متأسفانه درجذب درآمد از طریق گردشگری تاکنون نتوانسته موفق باشد و این امر نیازمند همراهی و همکاری بیشتر سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور می باشد.

 

48

کد خبر 740660

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =