ایسنا نوشت: فرماندار تهران با تاکید بر اینکه هنوز طرح ترافیک جدید برای فرمانداری ارسال نشده است گفت: جزییات این طرح باید بعداز ارسال به فرمانداری مورد بررسی کارشناسی قرار بگیرد اما قطعا چیزی که به مصلحت شهروندان نباشد تصویب و اجرا نخواهد شد.

عیسی فرهادی در باره طرح ترافیک جدید گفت: کار علمی گسترده ای بر روی این طرح انجام شده اما اشکالاتی دارد که باید قبل از اجر برطرف شود.

وی گفت: در این طرح قیمت‌ها کاهش می‌یابد و افزایش قیمتی نخواهیم داشت، ما در هر دو بخش تصمیم‌گیری هم در شورای شهر تهران در خصوص قمیت‌های ورود به محدوده طرح ترافیک و هم در شورای ترافیک شهر تهران خواهیم بود و بررسی‌ها را انجام خواهیم داد و تنها آنچه به مصلحت مردم باشد، تصویب می‌کنیم.

به گفته فرماندار تهران، در این طرح تلاش شده به سمت عدالت عمومی پیش رفت، بعضی از استفاده‌های بی‌رویه دستگاه‌ های دولتی را قطع کند و فرصت بیشتری به مردم دهد .

به عقیده فرهادی این طرح امتیازات خوبی دارد اما نواقصی هم دارد که باید قبل از اجرا برطرف شوند: اگر قرار باشد طرح جدید با مشکلات و نواقص اجرا شود، همین طرح فعلی بهتر است، باید تلاش کنیم نسبت به گذشته عملکرد بهتری داشته باشیم.

۴۷۴۷

کد خبر 746081

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =