۰ نفر
۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۰
قاتل درختان جنگلی دستگیر شد

قاتل درختان جنگلی داد آباد شهرستان خرم آباد دستگیر شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان خبر داد: در پی دریافت گزارش های مردمی، مبنی بر قطع درختان جنگلی منطقه داد آباد خرم آباد، اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری عامل این کار آغاز و گروه ویژه ای برای بررسی این موضوع به محل مورد نظر اعزام شد.

شیرزاد نجفی، با بیان اینکه فرد متخلف به هنگام شب و با استفاده از ارّه موتوری، درختان جنگلی بلوط منطقه دادآباد را قطع می کرد، اظهار داشت : ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان ، پس از گشت زنی های متوالی، فرد خاطی را با هویت ع - ط شناسایی و طی یک عملیات ویژه در حین ارتکاب جرم دستگیر کردند.


نجفی گفت: این متخلف پس از تشکیل پرونده قضایی و صدور حکم توسط بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب خرم آباد، تحویل مراجع قضایی شد.

وی، با اشاره به تمهیدات جدی و سختگیرانه منابع طبیعی در برخورد با متجاوزان به اراضی ملی، به ویژه در جنگل های انبوه و ارزشمند بلوط منطقه داد آباد شهرستان خرم آباد بیان کرد: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی با گشت زنی های مداوم و بی وقفه از انفال و منابع طبیعی محافظت می کنند و به متخلفان و سودجویان اجازه تعرض و دست درازی به این منابع را نخواهند داد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان،با یاد آوری شماره تماس 1504 امداد جنگل و مرتع گفت : به طور قطع هوشیاری و اطلاع رسانی مردم می تواند، نقش موثری در کاهش خسارات ناشی از تخریب در عرصه های منابع طبیعی داشته باشد.

46

کد خبر 748786

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =