۱۱ جاده هم‌چنان مسدود است/ بازگشایی هراز، فیروزکوه و تهران-قم

ایرنا نوشت: مسئول مرکز مدیریت راه های کشور گفت: هم اکنون 11 محور شریانی کشور به علت بارش شدید برف همچنان مسدود است اما با کمک ماموران راهداری مسیر تهران - قم و هراز - فیروزکوه بازگشایی شده و تردد خودروها هم اکنون در این محورها در حال انجام است.

یاسر خالدی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر آزادراه زنجان - قزوین، محور قدیم زنجان- قزوین، آزادراه قزوین- رشت، محور قدیم قزوین- رشت، محور قدیم قم- تهران، آزادراه تهران- ساوه، محور ساوه- بوئین زهرا، محور قزوین- همدان، محور کندوان، محور چرمشهر محدوده حرم تا حرم و محور کیاسر- دامغان مسدود است و ماموران راهداری در تلاشند این محورها را هر چه سریعتر بازگشایی کنند.

به گفته او، 7 محور غیر شریانی اولنگ- شاهرود، گنجنامه- تویسرکان، سی سخت- سمیرم، پونل- خلخال، طارم- زنجان، تهم- چورزق- زنجان و شمشک - دیزین همچنان تا اطلاع بعدی مسدود شده است.

مسئول مرکز مدیریت راه های کشور از تمام هموطنان خواست به توصیه ماموران راهداری در سراسر کشور توجه کرده و از تردد در محورهای مسدود جدا خودداری کنند.

خالدی گفت: هم اکنون محور تهران - ساوه مسدود است اما رانندگان در برخی از این مسیر از طریق فرعی ها وارد اتوبان می شوند که این موضوع مشکلات زیادی را برای راهداران ایجاد کرده است.

مسئول مرکز مدیریت راه های کشور تاکید کرد: هموطنان برای دریافت اطلاعات راه‌ها و آخرین وضعیت راه های کشور می توانند عدد 141 را به شماره 1000141پیامک و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

۴۲۲۳۸

کد خبر 750229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =