نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با تاکید بر اینکه نقش جوانان در شکل گیری و استمرار انقلاب انکار ناپذیر است، تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر نقش تاثیرگذاری جوانان را در همه عرصه ها شاهد هستیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی وارسته روز شنبه در آیین نواختن زنگ انقلاب یکی از مهمترین ویژگی های نسل کنونی انقلاب را روحیه مطالبه گری پویایی، بالندگی و حضور همه جانبه در همه عرصه ها ذکر و گفت: امروز همه به این واقعیت و درک دست یافته ایم که نباید نقش آفرینی و تاثیرگذاری نسل جوان را انکار کرد.
وی نمونه بارز این مدعا را تقدیم شهدای دانش آموز در شکل گیری انقلاب عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی با تقدیم شهدای دانش آموز و دانشجو به بار نشست.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با تاکید بر اینکه نقش جوانان در شکل گیری و استمرار انقلاب را انکار ناپذیر است، تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر نقش تاثیرگذاری جوانان را در همه عرصه ها شاهد هستیم.
وارسته در بخش دیگری از سخنان خود با طرح این سوال که علل و عوامل ماندگاری و پایداری نطام از دیدگاه دانش آموزان چیست، از آنان خواست با نگاه ژرف اندیشانه و عمیق به این سوالات پاسخ دهند .
فرماندار رودسر در خاتمه سخنان خود بر ضرورت جدی گرفتن علم و درس آموختن از سوی دانش آموزان تاکید کرد و گفت: آینده از آن شماست و آنچیزی که امروز از شما انتظار می رود موصوع علم آموری است که باید آن را به جد در دستور کار خود قرار دهید.

 

 

48

کد خبر 751798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =