گروه سرود 1357نفره دانش آموزی در لرستان/ ویژه برنامه بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان از آمادگی گروه سرود 1357نفره دانش آموزی (همسرایان فجر ) برای اجرای برنامه در مراسم یوم الله 22بهمن خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، محمد حسین احمدی به نقش سازنده دانش آموزان در دوران انقلاب اشاره کرد و افزود: در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با شعار «سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتی» تلاش می شود تا پیام های انقلاب هنرمندانه و هوشمندانه به نسل چهارم انقلاب انتقال داده و آنها را با تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب آشنا کنیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره 907شهید دانش آموز استان لرستان و 6دانش آموز فجر آفرین در ایام پیروزی انقلاب در سال 57 تصریح کرد: دانش آموزان در دوران انقلاب و 8سال جنگ تحمیلی همواره حضوری اثربخشو بانشاط در عرصه انقلاب داشته اندو نام دانش آموزان در صحیفه انقلاب به زیبایی ترسیم شده است.

احمدی در پایان اجرای گروه سرود 1357نفره دانش آموزی را از جمله برنامه های مراسم 22بهمن برشمردو افزود : در مراسم یوم الله 22بهمن و پس از راهپیمایی باشکوه این روز ؛ همسرایان فجر در فضایی بانشاط به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

 

46

 

کد خبر 752619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =