۰ نفر
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان گفت: طارم امروز در مسیر توسعه قرار گرفته و زیرساخت های توسعه در این منطقه فراهم است.

به گزارش خبرآنلاین؛ عبداله گنج خانلو در جلسه ای که با حضور فرماندار طارم و جمعی از مسئولین فرمانداری و اکیپ 20 نفره بازرسی برگزار گردید، هدف از اجرای ارزیابی و بازرسی را، تقویت و کمک رسانی به مدیران شهرستانی عنوان کرد و افزود: در طول 40 سال گذشته خدمات ارزشمندی توسط نظام جمهوری اسلامی در شهرستان ها صورت گرفته است و قطعا ارزیابی ها و نظارت ها به توسعه در این شهرستان سرعت بیشتری خواهد داد.
بر اساس اطلاع رسانی هایی که پیش از این در شهرها و روستاها و در قالب فضای مجازی به مردم طارم انجام شده بود، انجام بازدیدها و ارزیابی عملکرد فرمانداری و دستگاه های سطح شهرستان طارم راس ساعت 9 صبح روز دوشنبه با حضور اکیپ بازرسی استانداری، فرماندار این شهرستان و بخشدار مرکزی آغاز و تا ساعت 17 عصر همانروز به طول انجامید.
ارزیابی شهرداری ها، دهیاری ها، فرمانداری، مراجعه و سرکشی به ادارات، بررسی پروژه های عمرانی ، دیدار با امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه طارم، فرماندهی نیروی انتظامی، رییس دادگستری و دادستان عمومی انقلاب شهرستان و ملاقات با جمعی از فعالین احزاب سیاسی شهرستان طارم، از برنامه های تیم بازرسی در این سفر یکروزه به شهرستان طارم بود.

 

48

کد خبر 752790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =