افتتاح همزمان چهار بوستان شهری در خرم آباد/ توسعه فضای سبز برنامه سال 97

با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از مسوولین، چهار بوستان شهری در خرم آباد افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در مراسمی با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران ستادی و مدیران مناطق سه‌گانه شهرداری، دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان لرستان، چهار بوستان شهری به طور هم‌زمان در خرم آباد افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

شهردار خرم اباد در آئین افتتاح هم‌زمان 4 بوستان شهری در خرم آباد، گفت: اجرای فنی و اصولی پروژه های شهری و فضای سبز اولویت اصلی ما است.

وحید رشیدی، ادامه داد: به طور هم‌زمان، بوستان کاسیت، بوستان شهید آشتیانی، بوستان شهدای جهادگر و فاز دوم بوستان طبیعت خرم آباد رسماً به بهره‌برداری می‌رسند که امیدوارم در مسیر توسعه استان لرستان و شهر خرم‌آباد تاثیرگذار باشند.

شهردار مرکز استان لرستان، افزود: تکمیل فاز اول بوستان طبیعت خرم آباد به دلیل عدم رعایت نکات فنی در گذشته به تعویق افتاده که امیدواریم با اصلاحات صورت گرفته، شاهد تکمیل آن باشیم.

رشیدی، توسعه فضای سبز در منطقه جنوب شهر خرم آباد را از دیگر برنامه‌های شهرداری در سال آینده برشمرد و تصریح کرد: تصمیم داریم در بحث فضای سبز مناطقی چون گلدشت و ماسور، کارهای بیشتری را انجام دهیم. همچنین کنارگذر پل شاپوری تا فرودگاه را در برنامه سال آینده داریم که انشاالله عملیاتی خواهد شد.

زیرگذر بهارستان تا پایان سال 97 به بهره‌برداری می‌رسد


وی، با تاکید بر عدم امکان پیشرفت قابل ملاحظه در پروژه زیرگذر بهارستان تا پایان سال 96، گفت: بی‌تردید با تزریق منابع جدید، پروژه زیرگذر بهارستان خرم آباد نیز تا پایان سال 97 به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار خرم آباد، گفت: انشاالله با تکمیل 4 بوستانی که هم‌اکنون افتتاح خواهند شد، 12 هکتار به سرانه فضای سبز شهر خرم آباد افزوده شده و سرانه فضای سبز مبله خرم آباد به 5 متر می‌رسد.

46

کد خبر 753592

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =