در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید یک سوال جدی را طرح کرد و برای آن پاسخ جامع و کاملی یافت. "در کدام نقطه از مسیر انقلاب ایستاده ایم و چقدر به آرمانهای واقعی انقلاب دست یافته ایم؟"

در طول چهار دهه انقلاب، فراز و فرودهای متعددی را شاهد بودیم و هر بار با اتحاد و وفاق ملی و در راس آن، درایت و تدبیر ولایت فقیه موفق شدیم از مشکلات و دسیسه ها و تنگناهای زمان عبور کنیم تا اکنون که 22 بهمن دیگری را شاهد هستیم.

بدون تردید و با وجود تمامی مسائل و مشکلات اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و سیاسی، مردم عزیز ایران زمین همانند همیشه برای تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی، شکوهمندتر از هرسال پا به عرصه خواهند گذاشت تا بار دیگر جهانیان را محو وفاق ملی خود کنند.

به شکرانه این نعمت، لازم است مسئولان امر در قوای سه گانه، به پاس این حضور همیشگی, بیش از گذشته با متنبه شدن از حوادث اخیر و اعتراضات مردمی که عمدتا علت و چرایی آن ریشه در مباحث اقتصادی دارد، تلاش کنند تا در یک اقدام عملی موثر و نه صرفا با ظاهرسازی و گفتار درمانی، به مردم همیشه در صحنه ثابت کنند که جدی تر از گذشته، با هرگونه رانت و فساد اقتصادی و بی عدالتی در هر سطحی و جناحی، مقابله خواهند کرد و سرمایه های عظیم و غنی کشور را در مسیری صحیح، برای شکوفایی اقتصاد و ارتقاء رفاه مردم هدایت می کنند.

اتحاد دولت و مجلس در کنار همراهی قوه قضاییه میتواند منجر به بهبود امور در تمامی حوزه ها باشد و مقابله دستگاه های تقنینی، دولتی، نظامی و قضایی با یکدیگر سمی مهلک برای انقلابی است که با خون جوانان و ایثار این مردم به بار نشسته است.

امروز باید حاکمیت، فصل جدیدی از انقلاب را بگشاید، فصلی که اگر طرحی نو در آن انداخته نشود، شکاف های وارده به دیوار اعتماد مردم بسیار عمیق تر خواهد شد و در آن صورت، مقصر اصلی، سکان داران قوای سه گانه و نیروهای نظامی و امنیتی خواهند بود.

 

کد خبر 753981

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
  0 0
  فصل جدی یا فصل جدیدی
 • بی نام A1 ۲۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
  0 0
  متأسفانه قدرتهای مطلقه چنان روحیه ای دارند که تا صدای انقلاب را نشنوند به هیچ صدای دیگری واکنش نشان نمیدهند که البته آنوقت هم دیر است و تروخشک با هم میسوزد.امیدواریم با جدیت و پیگیری مستمر اندیشمندان حداقل هزینه را به کشور تحمیل کنند هر چند نزدیک به ۹۸ درصد ملت که اول انقلاب موافق بودند اکنون بیش از این از وضعیت کنونی ناراضی هستند
 • بی نام A1 ۰۵:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
  0 0
  تا کی باید کلمه ی انقلاب رو بشنویم؟ یه مملکتی داریم باید درستش کنیم دیگه. این همه انقلاب و انقلابی دیگه چیه
 • بی نام IR ۰۷:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
  0 0
  فعلا که در تولید مفسد اقتصادی و رانت خواری و مافیا به خود کفایی رسیدیم