ایلنا نوشت: سخنگوی ناجا گفت: پلیس از شکایت خود از شهرداری تهران صرف نظر و آن را پس می‌گیرد.

سردار منتظرالمهدی امروز (دوشنبه) در نشست خبری با خبرنگاران گفت: با توجه به تصریح شهردار تهران و اطلاعیه روابط عمومی شهرداری مبنی بر عدم قرارداد میلیاردی شهرداری سابق با ناجا پلیس از شکایت خود از شهرداری تهران صرف نظر و آن را پس می‌گیرد.

سردار منتظرالمهدی درخصوص هک برخی سایت‌ها گفت: تاکنون هیچ شکایتی از سوی این رسانه ها به پلیس نشده است.

او با بیان اینکه صفحه اول این سایت‌ها هک شده بود، ادامه داد: آی پی افراد هک کننده در انگلیس و امریکا بوده است. وزارت اطلاعات و ارتباطات پیگیر این ماجرا است.

منتظرالمهدی درباره راهپیمایی 22 بهمن گفت: در راهپیمایی 22 بهمن با توجه به اشراف اطلاعاتی که از قبل وجود داشت هیچ مشکل امنیتی در سراسر کشور در طول برگزاری راهپیمایی نداشتیم و در کمال آرامش این مراسم باشکوه باحضور حداکثری مردم برگزار شد.

سردار منتظرالمهدی با اشاره به دستگیری سه عامل اصلی شهادت سه مامور مبارزه با مواد مخدر ناجا در شرق کشور گفت: چندی پیش سه مامور مبارزه با مواد مخدر ناجا در خاش در درگیری با اشرار به شهادت رسیدند که سه نفر در این رابطه دستگیر شدند.

او ادامه داد: این سه نفر از عناصر اصلی اشرار و دارای سوابق شرارت و ایجاد ناامنی در شرق کشور هستند.

سخنگوی ناجا با اشاره به کشف و ضبط مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون گفت: از ابتدای سال تاکنون 645 تن انواع مواد مخدر کشف شده است که 78 درصد این کشفیات در استانهای شرقی کشور بوده است.

او گفت: این کشفیات در شرق کشور نشان می دهد که بیشتر کشفیات مواد مخدر در مبادی ورودی بوده و مواد مخدر وارد کشور نشده است.

۴۷۲۳۸

کد خبر 754237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =