رکنا نوشت: ساعت 2‌ بامداد دیروز بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌146 حکیمیه از قتل پسر جوان افغانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی در بیمارستانی در شرق تهران با جسد پسر 18‌ساله‌ای به نام لطیف روبه‌رو شدند که با ضربه جسم نوک تیزی به قلبش به کام مرگ رفته بود. بررسی‌ها حکایت از این داشت ساعت‌12 نیمه‌شب درگیری خونین بین‌12‌پسر جوان افغان در ساختمان در حال ساختی حوالی خیابان استخر رخ داده‌است که در جریان آن یک‌نفر به قتل رسیده است و پنج‌نفر هم به شدت زخمی شده‌اند.

همچنین مشخص شد قاتل که پسر جوانی به نام رحیم است در این حادثه به شدت زخمی و تحت درمان قرار دارد.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه صبح دیروز پنج‌نفر از اعضای درگیری خونین برای تحقیقات به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند.

یکی از متهمان در شرح حادثه گفت: من و مقتول با هم دوست صمیمی بودیم. مدتی قبل لطیف به من گفت که رحیم برای خواهرش که در افغانستان زندگی می‌کند پیامک‌های غیر‌اخلاقی می‌فرستد. لطیف گفت: که چند بار به رحیم هشدار داده بودم که مزاحم خواهرم نشود، اما فایده‌ای نداشت و او هر روز برای خواهرم پیامک می‌فرستاد. شب حادثه لطیف تصمیم گرفت از رحیم زهر چشم بگیرد که من و چند نفر از دوستانم تصمیم گرفتیم در این درگیری کمک لطیف کنیم. ما همگی به محل زندگی رحیم که نگهبان ساختمان در حال ساختی بود، رفتیم‌. در ساختمان بسته بود به همین دلیل از روی دیوار وارد ساختمان شدیم. لطیف در همان ابتدا شروع به شکستن شیشه‌های اتاقک نگهبانی کرد که رحیم همراه چند نفر از دوستانش از اتاقک نگهبانی‌اش بیرون آمد. همه با هم درگیر شدیم و در حال زد و خورد بودیم که ناگهان رحیم تکه‌ای شیشه شکسته برداشت و ضربه‌ای به قلب لطیف زد‌. درگیری ما ادامه پیدا کرد تا جایی که رحیم و تعدادی از دو طرف درگیری به شدت زخمی شدند.

وی ادامه داد: پس از این ما لطیف را به بیمارستان رساندیم، اما ساعتی بعد به خاطر خونریزی شدید فوت کرد و طرف مقابل هم رحیم را که به شدت زخمی شده بود به بیمارستان منتقل کردند.

همزمان با ادامه تحقیقات متهمان برای بازجویی‌های فنی در اختیار کارآگاهان جنایی قرار گرفتند. قاضی همچنین دستور داد قاتل و افراد زخمی در بیمارستان تحت نظر باشند تا پس از بهبودی در تحقیقات تخصصی زوایای پنهان این حادثه برملا شود.


45302

 

کد خبر 754733

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام EU ۰۶:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
    2 1
    بالاخره خواهر بوده یا خواهرزن؟ دعوای دو خواهر بوده که باجناقها رو به جون هم انداخته یا پیامک غیر اخلاقی به خواهر؟ https://www.khabaronline.ir/detail/754734/society/events