ایسنا نوشت:یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس آنچه را برخوردهای سلبی صداوسیما و عدم احساس رقابت با شبکه‌های ماهواره‌ای و رفتارهای دوگانه و گزینشی و یک جانبه‌نگری خواند موجب سلب اعتماد مردم از رسانه ملی دانست و گفت: چرا مردم برای دریافت اخبار و تحلیل‌های کارشناسی باید به رسانه‌های بیگانه روی آورند؟

علی اکبری در تذکری شفاهی به صداوسیما در جلسه علنی عصر امروز (چهارشنبه) اظهار کرد: چرا باید مردم برای دریافت اخبار وتحلیل‌های کارشناسی به رسانه‌های بیگانه روی آورند؟ عمق این فاجعه به روستاها و مناطق عشایری نیز کشیده شده است. برخوردهای سلبی صداوسیما و عدم احساس رقابت با شبکه‌های ماهواره‌ای و رفتارهای دوگانه و گزینشی و یک جانبه‌نگری و همچنین القای مطالب نادرست موجب سلب اعتماد بخش قابل توجهی از جامعه به رسانه ملی شده است. چرا باید زمانی که به مباحث و سریال‌های بی‌محتوا اختصاص داده می شود، بیشتر از رئیس‌جمهور باشد؟

اکبری در تذکری به وزیر صنعت و معدن و تجارت بیان کرد: افزایش تعرفه های خودروهای وارداتی و جهش قیمت‌ها سبب شده تا در یک شب عده‌ای میلیاردر شوند. این رویداد نمی تواند بدون رانت و مافیا باشد. این افراد به کجا وصل هستند؟ آیا مالیات می دهند؟ آیا کسانی نیستند که مسئولیت دارند اما پاسخگو نیستند؟

وی در تذکری به دولت گفت: بی آبی و خشکسالی امان مردم فارس را بریده است  و روستاییان وعشایر را به زحمت انداخته است. آنها درآمد و معاش خود را از دست داده‌اند. لطفا اقدامی کنید.

اکبری در ادامه در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: در خصوص بیمارستان شیراز که به چند سال قبل برمی‌گردد هنوز اقدامی نشده است. در مورد درمانگاه شهر زرقند که زمین آماده است و خیّر هم حضور دارد و فقط منتظر نقشه هستند هنوز اقدامی انجا م نشده است.

وی در پایان در تذکری به وزیر اطلاعات اظهار کرد: از ترامپ و صهیونیسم و نوکران منطقه‌ای آنها جز دشمنی توقع و امیدی وجود ندارد. بدون تردید عوامل درونی و بی‌تدبیری عده‌ای در شروع و دامن زدن به رویدادهای تلخ ماه‌های اخیر بی‌تاثیر نبوده‌اند. لطفا پشت پرده را افشا کنید.

 

3535

کد خبر 754920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • احمدی IR ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
  7 0
  یکی ازاین مافیاها ی برخوردار از رانت اطلاعاتی وحمایتی داماد اقای وزیر بازرگانی می باشد که از وارد کنندگان عمده خودرو می باشند. بی جهت نبودکه پس از گذشت چند روز از حکم دیوان عدالت اقای وزیراعلام می کردند تاکنون حکم دیوان را مشاهده نکرده اند .
 • بی نام IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
  6 0
  من کار به دله دزدها این وسط ندارم اما سوالم اینجاست آیا وقتش نرسیده فکری به حال سوداگری در اقتصاد ایران کرد؟
 • محمدرضا A1 ۱۸:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
  6 0
  یه شبه میلیاردر شدن خوبه دیگه. ایران سرزمین فرصت ها.
 • رحیم IR ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
  6 0
  بعد از این همه سال دیگه همه میدونند که این کارها از قبل هماهنگ شده بوده و مطلب جدیدی نیست.پس از مدتی دوباره همین برنامه رو روی موضوع دیگری پیاده می کنند.