۰ نفر
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
سقوط قهرمان آسیا به لیگ ۳ فوتبال ایران

پاس تیم ریشه دار و قدیمی فوتبال ایران پس از دست و پا زدن در لیگ دسته 2 فوتبال در همدان، و در پی شکست امروز خود از شهرداری بم و در اتفاقی غمناک و باورنکردنی، به لیگ دسته سوم سقوط کرد تا پیش بینی های کارشناسان به واقعیت تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرآنلاین از همدان ؛ پاس که روزگاری قطب سوم فوتبال ایران و دارنده عناوین و افتخارات فراوان در عرصه فوتبال ایران و آسیا، تیمی که چهره های نامدار و مطرح فوتبال ملی در آن رشد یافته و به جهان معرفی شده بود، امروز در اتفاقی تلخ و ناگوار به لیگ دسته سه کشور سقوط کرد.

پاس آخرین تیم ایرانی بود که در سال 1992 موفق شد جام قهرمانی باشگاه های آسیا را از آن خود کرده و افتخار قهرمانی آسیا را با تک ستاره خود به دست آورد، در بی تدبیری مسئولین فوتبال کشور به سقوط به پائین ترین رده فوتبالدجار شود.

این اتفاق، پیش بینی عادل فردوسی پور پس از انتقال این تیم به همدان را به واقعیت تبدیل کرد و دل هزاران عاشق به تیم پاس را سوزاند.

هم اکنون دیگری امیدی به اینکه پاس بتواند درآینده از نام پرآوازه خود دفاع کند، در دل هزاران هواداران این تیم نیست، امروز اشک از چشم تمامی موسپید کرده ها و پیشکسوتان و ملی پوشان نامدار این تیم جاری است.

 

 

48

 

کد خبر 755687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =