رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری کرج، گفت: طرح گشت مشترک انتظامی با همراهی پلیس راهور اجرایی به منظور حفاظت از منافع تاکسیرانان و ممانعت از مسافرگیری خودروهای مسافربر شخصی در روزهای پایانی سال اجرا می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،عزیز صدرنژاد در گفتگو درتشریح  این خبر افزود: طرح گشت مشترک با حضور عوامل پلیس راهور، از جمله اقداماتی است که این سازمان به منظور ارائه خدمات به تاکسیرانان اجرایی می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر گفت: در روزهای پایانی سال شاهد افزایش سفرهای درون شهری هستیم که فعالیت خودروهای مسافربر شخصی، موجب ایجاد نارضایتی در بین رانندگان تاکسی و کاهش درآمد آن‌ها می‌شود.

صدرنژاد افزود: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با فرماندهی پلیس راهور، در هر یک از خودروهای گشت این سازمان، افسر پلیس راهور مستقر شده و گشت‌های مشترک به منظور جلوگیری از مسافرگیری خودروهای شخصی در محدوده ایستگاه های تاکسی و نقاطی که تجمع مسافر است، صورت می‌گیرد.

این مسئول در پایان گفت: اعمال جریمه، اخذ مدرک و توقیف خودرو، رفتار متقابل با خودروهای شخصی مسافربری است که در محدوده‌ی متعلق به فعالیت تاکسی‌ها، مرتکب تخلف شده و اقدام به مسافرگیری می‌کنند.

48

کد خبر 755989

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =