نهادینه سازی سیره علوی در نسل جوان و نوجوان

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر لرستان با تاکید بر لزوم نهادینه‌سازی آموزه‌های علوی در جامعه گفت: اخلاق‌مداری، عدالت، صداقت و درست ‌کرداری از آموزه‌های علوی است که باید با برنامه‌ریزی این آموزه‌ها را در بین نسل جوان و نوجوان ترویج داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، خدانظر دریکوند با بیان اینکه اقدامات لازم برای برگزاری باشکوه‌تر نهمین همایش در خرم‌آباد به‌عمل آمده است، افزود: نهادینه‌سازی فرهنگ علوی در جامعه از اهداف و رویکردهای مهم این همایش بین‌المللی است.

دریکوند با بیان این‌که این همایش با رویکرد «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» برگزار می‌شود، بیان کرد: این همایش به‌ میزبانی جهاد دانشگاهی لرستان و با همکاری آموزش و پرورش، بنیاد بین‌المللی غدیر، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با بیان این‌که نهادینه‌سازی سیره علوی گامی مهم برای تقویت فرهنگ دینی و مقابله با توطئه‌های دشمنان است، گفت: در این راستا باید سیره امام علی(ع) را به‌خوبی بشناسیم تا بتوانیم رفتار و کردار علوی را در جامعه نهادینه کنیم.

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر لرستان، در ادامه با برشمردن برخی آموزه‌های علوی و اهمیت نهادینه‌سازی این آموزه‌ها، گفت: اخلاق‌مداری، عدالت، صداقت و درست ‌کرداری از آموزه‌های علوی است که باید با برنامه‌ریزی این آموزه‌های علوی را در بین نسل جوان و نوجوان ترویج داد.

46

کد خبر 756099

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =