این روزها ، سکوت قانون زندگی فرزندان شاهد است

برنا نوشت: وقتی درد و رنج در قاب واژه ها نمی گنجد و آلامی برای تسکین وسعت سالهای بی پدری نیست ، شاید نوشتن تنها تسکینی باشد برای تحمل این حجم از ناسپاسی ها.

عمار قاسمی ،نماینده فرزندان شاهد شاغل در شهرداری های مازندران:

به ما گفته اند باید حرف دلمان را درجمع همرزمان پدرانمان بگوییم و امروز خوشحال از اینم که بالاترین مقام استان کسی ست که هنوز بوی خاکریزهایی را می دهد که پدرانمان آنها را پر کرده و این امیدی را برای ما در روزهای بی مهر و تاریک مازندران که بیشتر از ما به عنوان گل سر سبد مجالس خود استفاده می کردند و بعد از جلسه آن را به دور می انداختند ، زنده کرده است. 

نمی دانم از کجا بگویم از نگاه بد نسبت به فرزندان شهدا و از کنایه های دردناک جامعه تا رفتار مدیرانی که تا مغز استخوان را به درد می آورند .
اما حرف دل را باید برای اهل دل زد ، بگذار بگوییم پدرانمان نرفتند تا مدیران میزهای رنگارنگ را به دست آورند و به خانواده شهدا که امروز خون در دل و استخوان در گلودارند به عنوان اشعار تبلیغاتی برای رسیدن به این میزهای زیبا بهره ببرند کما اینکه بسیاری از فرزندان شهدا هنوز بیکار یا در معیشت زندگی خود در مانده اند.
جناب آقای استاندار سالهاست که برخی از قوانین حمایتی از فرزندان و خانواده شهدا در فایل های سازمانی خاک می خورد و علیرغم پیگیری ها چند باره اما هنوز اندر خم یک کوچه ایم.
نمیدانیم ، شاید این حداقل خواسته ما باشد تا قوانین به احترام همان کسانی که ما امروز مدیون آنها هستیم به اجرا درآید ولی هزار افسوس که ظاهرا برخی از عزیزان دِین را از یاد برده اند و فقط و فقط در حد شعار در این دوره حساس سیاسی به خون آنها پایبند هستند.
امیدوارم ساده از این سطرها که حاکی از جفاها و ناسپاسی های حاکم طی سالهای گذشته بوده است نگذرید و در کمترین زمان ممکن توفیق زیارت به این قشر را بدهید تا شمیم دل انگیز یار ، دلتنگی پدرانمان را بکاهد .

 

46

کد خبر 759253

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =