ایران نوشت: مدتی قبل زن جوانی به دادسرای جنایی تهران رفت و از پرستارخانگی مادر خوانده‌اش شکایت کرد.

 او مدعی بود که این زن نه تنها 120 میلیون تومان پول مادرخوانده‌اش را برداشته بلکه در مرگ او نیز نقش داشته است.

با شکایت زن 32 ساله، تحقیقات تخصصی دراین باره به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد و زن میانسال بازداشت شد. اما او در بازجویی گفت: «از هشت ماه پیش پرستار «فرنگیس» خانم بودم و تا جایی که می‌دانم، شاکی، دخترخوانده او است. «فرنگیس» خانم همیشه دست خیر داشت و چون خودش بچه‌دار نمی‌شد شاکی را به فرزندی قبول و بزرگش کرده بود. اما در زمان مرگ، من درخانه نبودم و برای انجام کاری به جایی رفته بودم و یک روز بعد از مرگش در بازگشت به خانه صاحبکارم، در جریان قرار گرفتم.»

این زن ادامه داد: در مورد 120 میلیون تومانی که ادعا شده من برداشته‌ام نیز باید بگویم، این مبلغ را خود «فرنگیس» خانم برای کار خیر به من داد و قرار شد آن را برای آزادی زندانی محکوم به قصاص خرج کنم. ‌من آن مبلغ را به خواست خود او هزینه کردم و دو رسید گرفتم که یک رسید پیش من است و رسید دوم دست خود آن مرحوم بود. قرار بود وقتی آن محکوم پول را پس داد به خانم برگردانم تا در کار خیر دیگری هزینه کند که عمرش کفاف نداد.

به این ترتیب پس از اظهارات زن میانسال، بازپرس رضوانی دستور تحقیقات در این پرونده را صادر کرد تا ابهام‌های موجود برطرف شود.

45302

کد خبر 761672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =