پذیرش 8 هزار و 213 نفرروز مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان فریدونکنار

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار گفت: بیشترین تعداد مسافرین نوروزی که در ستاد اسکان فریدونکنار پذیرش شده اند مربوط به استان خراسان رضوی است.

به گزارش خبرانلاین  مازندران؛ «سید عظیم اسماعیل زاده» از اسکان حدود 3 هزار مسافر در مدارس طرح اسکان فریدونکنار تا تاریخ 5 فروردین 96 خبر داد.

وی با اعلام پذیرش 8هزار و 213 نفرروز مسافر فرهنگی در ستاد اسکان فرهنگیان فریدونکنار، گفت: بیشترین تعداد مسافرین نوروزی که در ستاد اسکان فریدونکنار پذیرش شده اند مربوط به استان خراسان رضوی می باشند اما نسبت به سالهای گذشته مسافران بیشتری از دیگر استانهای کشور نیز پذیرش کرده ایم.

وی ضمن ابراز رضایت از نحوه اسکان مسافرین فرهنگی در نوروز 96 بیان کرد:در نوروز امسال تعداد 19 مدرسه در طرح اسکان فریدونکنار قرار دارند که از این تعداد 10 مدرسه درجه الف،9 مدرسه درجه ب و یک مدرسه درجه الف نیز به عنوان زررو اینترنتی می باشند.

وی با اعلام این تعداد مدرسه با ظرفیت 132 کلاس، آمادگی ستاد اسکان فرهنگیان فریدونکنار را برای پذیرش تا دوبرابر میزان پذیرش شده کنونی اعلام کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار اضافه کرد: ستاد اسکان فرهنگیان فریدونکنار با همکاری و پشتیبانی دست اندرکاران و عوامل اجرایی با استفاده از امکانات موجود به منظور رفاه حال همکاران فرهنگی تمام تلاش خود را بکار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: اکثر مسافران از نحوه ی پذیرایی و رفتار مهمانداران مدارس و اعضای ستاد مرکزی اسکان رضایت کامل دارند که این موضوع موجب ماندگاری بالای مسافران در فریدونکنار شده است.

 

48

کد خبر 765927

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =