ایسنا نوشت: فرمانده نیروی انتظامی گفت: با توجه به اینکه برخی محورهای پرتردد مانند مرزن آباد یا آب اسک در محورهای چالوس و هراز از ساعت ۱۵ امروز یکطرفه خواهند شد، مردم توجه داشته باشند زمان بازگشت خود را به گونه‌ای مدیریت کنند تا دچار مشکل نشوند. توصیه می‌کنم روز دیگری را به جز امروز برای بازگشت انتخاب کنند.

سردار حسین اشتری ضمن حضور در قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و پس از بازدید هوایی از تفرجگاه‌ها و بوستان‌های پایتخت، گفت: امروز دو موضوع را باید مدنظر قرار گیرد؛ یکی انتظام بخشی به مناسبت روز طبیعت و سیزدهم فروردین ماه است که از همان دقایق اولیه صبح امروز شاهد حضور مردم در این مکان‌ها بودیم. موضوع دیگر، بحث ترافیکی است و اقداماتی که باید طی امروز و تا پایان هفته انجام شود تا با مشکل ترافیکی خاصی روبرو نشویم.

او در ادامه گفت: در گشت هوایی که از تفرجگاه‌ها و بوستان‌های پایتخت داشتیم مشاهده شد از همان ساعات اولیه جمعیت زیادی از مردم در تفرجگاه‌ها و محل‌های تفریحی حضور پیدا کرده‌اند. اگر مردم موردی را مشاهده کردند گزارش دهند تا با آن برخورد شود. با توجه به اینکه امروز سالروز رحلت زینب کبری(س) است از مردم فهیم می‌خواهیم شئونات اسلامی و اخلاقی را همچون گذشته رعایت کنند.

۴۲۲۳۸

کد خبر 766649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =