موزه علم و صنعت شیکاگو مسابقه‌ای را ترتیب داده که برنده آن می‌تواند یک ماه کامل را در این موزه زندگی کند و از تمام امکانات آن استفاده نماید. شرایط مسابقه خیلی ساده است،‌ شانستان را امتحان کنید!

بهنوش خرم‌روز: تا به حال شده که کسی به خاطر علایقتان به شما بگوید که به درد زندگی کردن در موزه می‌خورید؟ یا اصلا خودتان هیچ وقت دلتان خواسته که مدتی از زندگی خود را، ‌هر چند برای مدتی خیلی کوتاه،‌ درون یک موزه زندگی کنید و از امکانات آن استفاده کنید و اطلاعت جدیدی بیاموزید؟ خب، اگر جوابتان مثبت است، شانس به شما رو آورده است.

بر اساس گزارشی که پاپ‌ساینس منتشر کرده،‌ موزه علم و صنعت شیکاگو مسابقه‌ای را ترتیب داده که در آن،‌ برنده می‌تواند به مدت یک ماه درون این موزه زندگی کند و تمام وقتش را در فضای 56،656 مترمربعی موزه، در بین انواع و اقسام پیشرفت‌های علمی بگذراند.

به گفته مسئولین موزه، بهترین گزینه برای برنده شدن، ‌فردی ماجراجو است که علاقه فراوانی به یادگیری در مورد علوم داشته باشد. برنده می‌تواند در نمایش‌های علمی موزه شرکت کند و با مهمانان ویژه موزه هم تعامل داشته باشد.

اما شرایط شرکت در این مسابقه چیست؟ خب، تنها شرایطی که اعلام شده این است که بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کنید، 18 کیلوگرم وزن را از روی زمین بلند کنید (ظاهرا در بدو ورود مجبور می‌شوید چیزی را بلند کنید) و بتوانید عکس و فیلم بگیرید و آن‌ها را ویرایش کنید. به امتحانش می‌ارزد! فقط کافی است به وب‌سایت این موزه در این آدرس http://www.msichicago.org/matm سری بزنید.

کد خبر 76883

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =