فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از دستگیری دو سارق حرفه ای موتورسیکلت، دو مال خر و کشف هفت دستگاه موتور سیکلت سرقتی سبک و سنگین در این شهرستان، خبر داد

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سيروس ميرزائي در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت موتور سيكلت در شهر لردگان موضوع به صورت ويژه در دستور كار قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس آگاهي شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتي دقيق با استفاده از شگرد هاي پليسي دو سارق را در يكي از روستاهاي تابعه شناسائي و با اخذ مجوز قضائي در يك عمليات غافلگيرانه دستگير كردند.

اين مقام انتظامي شهرستان ادامه داد: سارقان در بازجوئي فني پليس به سرقت موتورسيكلت هاي سبك و سنگين به صورت باندي در لردگان و يكي از استان هاي هم جوار اعتراف كردند كه در اين ارتباط دو مال خر دستگير و هفت دستگاه موتورسيكلت سرقتي كشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان لردگان خاطر نشان كرد: مبلغ هفت ميليون و550 هزار ريال وجه نقد حاصل از فروش موتورسيكلت هاي سرقتي از سارقان به دست آمد.

سرهنگ ميرزائي در پايان با اشاره به معرفي متهمان به مرجع قضائي به عموم شهروندان به ويژه راكبان موتورسيكلت توصيه كرد: موتورسيكلت خود را حتي براي يك لحظه در معابر عمومي و كوچه ها رها نكنند و ملاحظات ايمني از جمله استفاده از فقل و زنجير، سوئيچ مخفي را رعايت كنند.

کد خبر 770000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =