حسینعلی شهریاری که به همراه عباسعلی نورا و پیمان فروزش از نمایندگی زاهدان استعفا داده بودند، در نطق امروز خود اعلام کرد که با توصیه رهبری استعفایشان را پس گرفته‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، این نماینده زاهدان، با بیان اینکه مردم به دنبال تامین امنیت واقعی استان هستند و از پیام تسلیت و شعار خسته شده‌اند، گفت: من جرات نکردم در تشییع جنازه شهدای زاهدان و مراسم روز سوم شهدای زاهدان حضور پیدا کنم. چون مردم می‌گویند ما خودمان می‌توانیم مشکلات امنیتی استان را حل کنیم، چطور مسئولان نمی‌توانند؟

وی با تاکید بر اینکه آخرین بار است که از پشت تریبون مجلس درباره مسائل امنیتی استان صحبت می‌کند، ادامه داد: مردم دلشان پر از کینه و نفرین از بی‌لیاقتی و بی عرضه‌گی ما است!

شهریاری در واکنش به اینکه در کمیسیون امنیت ملی به او گفته بودند استعفایش دل دشمن را شاد کرده است، افزود: بی عرضگی شما در تامین امنیت استان دشمن را شاد نمی‌کند که می‌گویید استعفای من دل دشمن را شاد کرده است؟

نماینده زاهدان که می‌گفت با ادامه این روند اوضاع استان به آشوب کشیده می‌شود، گفت: چون مردم دیگر تحمل شعار را ندارند و به دنبال تامین امنیت واقعی هستند.

در این هنگام اعضای هیات رئیسه مجلس به اومتذکر شدند که وقت نطقش به پایان رسیده که شهریاری با فریاد ادامه داد: اجازه بدهید مشکلات مردم را از تریبون مجلس بگوییم. هی نگویید وقت تمام است وقت تمام است!

این نطق با فریاد احسنت احسنت برخی نمایندگان به پایان رسید. ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس نیز در پایان سخنان وی گفت که او و نورا در راستای رهنمود رهبری استعفایشان را پس گرفتند.

کد خبر 77034

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =