جوانان صفوف مقدم دفاع از ارزش‌های انقلاب‌اسلامی هستند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت : جوانان در طول 40 سال عمر با برکت انقلاب‌اسلامی همواره در صفوف مقدم دفاع از ارزش‌ها و کارآمدترین نیروها بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  ،  علی گرجی  در دیدار با جمعی از جوانان ناحیه غرب شهرکرد که در محل این شورا برگزار شد با اشاره به ورود به برنامه‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ایده‌های خلاقانه و ابتکارات جوانان برای برگزاری شایسته چهلمین سال پیروزی انثلاب‌اسلامی حمایت می‌کند.
وی با تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان و قدردانی از تلاش‌های اداره کل ورزش و جوانان استان در افزایش شور، نشاط و انگیزه در جوانان استان و افزایش همراهی آنان در مراسم انقلاب‌اسلامی گفت: جوانان همواره با حضور حماسی خود در برنامه‌های استان نشان داده‌اند در تبعیت از ولایت فقیه و تداوم راه شهداء ثابت‌قدم ایستاده‌اند.
علی گرجی تلاش برای پی بردن به استعدادها و توانایی‌های خدادادی را از وظایف جوانان امروز دانست و افزود: علاقمندان برای طرح ایده‌های خود می‌توانند همه‌روزه در وقت اداری به این شورا مراجعه نمایند.
گرجی درک جایگاه حقیقی کشور در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، علمی و تلاش برای رساندن میهن اسلامی به جایگاه والا را از رسالت‌های جوانان امروز برشمرد و تأکید کرد: جوانان درطول 8سال دفاع مقدس موثرترین وکارآمدترین وتعیین کننده‌ترین نیروها بودند.
وی ادامه داد: جوانان با شور و هيجان انقلابی و به عنوان سرمايه آينده کشور، درتمامی عرصه‌ها باید میداندار باشند و همین صفوف بهم فشرد جوانان در راهپیمایی ها ومراسم ومناسبت‌های انقلاب اسلامی است که خشم استکبارجهانی را برانگیخته است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در پایان با قدردانی از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان در اطلاع‌رسانی گسترده برنامه‌های جوانان و زمینه‌سازی افزایش حضور آنان در برنامه‌ها و مراسم انقلاب‌اسلامی و توصیه همه ورزشکاران به تقویت بنیان‌های عقیدتی و ایمانی گفت: امیدواریم در هفته‌ی جوان سال جاری شاهد اجرای مؤثرترین برنامه‌ها در راستای افزایش حضور و نشاط جوانان باشیم.
گفتنی است در پایان این جلسه از دو تن از جوانان فعال در مراسم و راهپیمایی‌های استان با هدای هدیه فرهنگی قدردانی شد.

 

46

کد خبر 773543

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =