رئیس اداره حقوقی املاک و امور نمایندگان کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان چهارمحال و بختیاری گفت : شورای حل اختلاف شعبه کمیته امداد به منظور بررسی بهتر و سریع‌تر پرونده‌های مددجویی فعالیت می‌کند که در سال گذشته بیش از ۷۶۰ پرونده در این شعبه بررسی و اقدام شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره)  استان ، کبری طاهری،افزود : بسیاری از مددجویان به دلیل عدم آگاهی و اطلاع از قانون برای اعاده حقوق خود دچار مشکل هستند که این نهاد با مشاوره و پیگیری‌های مسائل حقوقی و قضایی در استیفای حقوق آن‌ها تلاش می‌کند.

طاهری به اجرای طرح وکلای نیکوکار در استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و افزود: ۱۲۰ وکیل و حقوقدان نیکوکار در این طرح شرکت می‌کنند که به مددجویان کمیته امداد خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

وی بیان کرد: کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری در سال گذشته هزار و ۲۰۸ پرونده در بخش‌های سازمانی، مددجویی، حقوقی و کیفری مورد بررسی کرده است.

رئیس اداره حقوقی املاک و امور نمایندگان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اعلام کرد: شورای حل اختلاف شعبه کمیته امداد به‌منظور بررسی بهتر و سریع‌تر پرونده‌های مددجویی فعالیت می‌کند که در سال گذشته بیش از ۷۶۰ پرونده در این شعبه بررسی و اقدام شده است.

وی مطرح کرد: هزار و ۶۰۶ مورد مشاوره، تنظیم ۲۴۶ دادخواست، ۹۳ اظهارنامه و ۳۸۴ لایحه دفاعیه تنظیم و توسط حوزه حقوقی این نهاد به مراجع قضایی ارائه‌شده است.

کبری طاهری اعلام کرد: در سال گذشته برای ۲۷۸ فقره پرونده مددجویی و سازمانی رأی صادرشده و حکم ۱۱۰ پرونده اجرا شده است.

وی با اعلام اینکه تعامل و همکاری با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی یکی از فعالیت‌های کمیته امداد در ارائه خدمات به مددجویان است گفت: ۴۸۹ مکاتبه با نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی بوده که تعداد ۴۱ مورد در دست اقدام است.

46

کد خبر 773809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =