خرم اباد شهری است که بر فراز تاریخ ایستاده است

شهردار مرکزی خرم اباد در مراسم نکوداشت هفته خرم اباد گفت : خرم اباد شهری است که بر فراز تاریخ ایستاده است و باید تلاش کنیم این شهر خرم و اباد باشد.

به گزارش خبرانلاین لرستان . وحید رشیدی گفت : خرم آباد را به شهری خرم و آباد تبدیل می کنیم وحید رشیدی در جشن نکوداشت روز خرم‌آباد که در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی برگزار شد، اظهار کرد: خرم‌آباد شهری است که ویژگی‌های منحصر به‌فرد و ظرفیت‌های زیادی دارد. وی ادامه داد: با این حال آن‌گونه که باید و شاید نتوانسته‌ایم به این شهر خدمت کنیم.

رشیدی تأکید کرد: خرم‌آباد با قدمت و ظرفیت‌هایی که دارد شهری است که بر فراز تاریخ ایستاده اما نباید در گذشته‌ی این شهر غوطه‌ور شویم. شهردار خرم‌آباد تصریح کرد: این شهر زیبایی‌های خاصی دارد که امیدواریم در سایه همدلی و همکاری این زیبایی‌ها را بیشتر کنیم. وی گفت: خرم‌آباد شهر همه‌ی ماست و باید آن را بیش از پیش دوست داشته باشیم و برای رشد آن کمک و تلاش کنیم. رشیدی با اشاره به هفته خرم‌آباد(۱۴ تا ۲۰ اردیبهشت) تصریح کرد: این هفته را با هدف معرفی توانمندی‌های شهر خرم‌آباد برای جذب سرمایه‌‌گذار و گردشگران نام‌گذاری کرده‌ایم. وی تاکید کرد: باید تلاش و همت کنیم و خرم‌آباد را به شهری خرم و آباد تبدیل کنیم.

 

46

کد خبر 775971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =