ایسنا نوشت: رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: همراهی جهانی با ایران در زمینه برجام را باید به عنوان یک سرمایه تلقی کرده و برای مقابله با اقدامات ترامپ علیه کشورمان، وحدت، انسجام و صمیمیت بیشتری در داخل کشور ایجاد کنیم.

محمود واعظی با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار کرد: ما در این شرایط نیازمند این هستیم که در داخل کشور در همه زمینه‌ها از جمله زمینه اقتصادی خود را بیشتر تقویت کنیم، باید موانع تولید را برطرف کنیم.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت همبستگی داخلی برای مقابله با اقدامات ترامپ بیان کرد: برخی اختلاف سلیقه ها میان سیاسیون وجود دارد، اما در این شرایط باید بر وحدت، انسجام و صمیمیت بیشتر میان جریان‌های سیاسی و سران قوا تاکید کنیم .

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پایان تصریح کرد: خوشبختانه اکثر کشورهای جهان از موضع ایران و باقی ماندن برجام حمایت می کنند و فقط دو سه کشور بیشتر نیستند که از آمریکا حمایت کردند. ما باید همراهی جهانی با خود را به عنوان یک سرمایه تلقی کرده و با کشورهای حامی برجام روابط بیشتری داشته باشیم. سفر وزیرامورخارجه کشورمان به پکن، مسکو، بروکسل و دیدار و مذاکره با کشورهای طرف برجام در همین راستا انجام می شود و ما نیازمند این هستیم که بیش از هر زمانی ارتباطات بین‌المللی خود را در شرایط خروج آمریکا از برجام تقویت کنیم.

2929

کد خبر 776615

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • بی نام IR ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
  1 5
  لطفا خواسته های ترامپو قبول کنید از اروپاییها آبی گرم نمیشه ...خروج از سوریه و یمن به نفع خودمونه
  • بی نام A1 ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
   3 1
   خواسته ترامپ خروج از سوریه و یمن نیست عزیز . اگر بخوای خواسته هاشو بپذیری تا انتهاش رو باید بریم که انتهاش انهدام قدرت ملی ایرانه . شک‌نکن اونطوری هم رفاه حاصل نمیشه